לא מצליחים לישון ביחד, מתיש

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: לא מצליחים לישון ביחד, מתיש

שינוי הרגלים לטובת הזוגיות

הודעה על ידי דורית כהן » 14 יולי 2019, 11:40

ענבר היקרה, לדעתי הבעייה היא כן משמעותית. נשאלת השאלה - אם לא תצליחו לאמץ לעצמכם הרגלים חדשים - האם לכל אחד מכם יש חלום - לישון בלילה ביחד. ברוב המקרים יש כזה חלום רומנטי לאנשים, לבלות את הלילה ביחד ולהתעורר ולהביט בפניו של האהוב...
ואם יש את הכמיהה הזאת ולא תשנו את ההרגלים שלהם - נגזר עליכם להיות בלי הרומנטיקה הזאת. האם זה יחסר מאד? 
אין ספק שיש זוגות שאכן לא נוח להם לישון באותה מיטה או באותו חדר - מסיבות פיסיולוגיות, כמו חום/קור/נחירות/ יתר תנועתיות ועוד...לדעתי השינה באותה מיטה מתחילה ממקום רומנטי ונמשכת במקרים רבים מסיבות כלכליות. לזוגות צעירים אין תקציב לעוד חדר שינה...
לגבי שינוי בהרגלים: לדעתי ההכרח שלך במאוורר או מזגן זהו גם הרגל. מציעה לך לנסות לישון כמה לילות עם מאוורר שאינו מכוון עלייך אלא על הקיר (מנסיון אישי). כלומר המאוורר יוצר תנועת אוויר אבל לא ישירות על הגוף. תראי אם את מצליחה. בכלל זה בריא - לקראת מגורים משותפים - להתרגל למחשבה שהרבה הרגלים אישיים הולכים להשתנות, וככל שתופיע יותר גמישות ונכונות - יש סיכוי שהזוגיות תצליח יותר.
ידוע ממחקרים שאם את מסגלת לעצמך שינוי הרגל למשך 30-60 יום - השינוי מצליח להתקבע והופך להרגל. האם שווה לך להשקיע בקשר שלכם 60 יום של אי נוחות?

Re:

הודעה על ידי טלי » 05 יולי 2019, 09:23

היי גם אני ובן זוגי עם אותה בעיה אני מבוגרת ממך עם גלי חום נוראיים והוא ישן עם פוך גם בקיץ. אם את אוכלת חריף תנסי להפחית זה גורף לעודף חום. אני ובן זוגי ישנים כל אחד עם שמיכה מותאמת לצרכיו. כמו בכל דבר בזוגיות צריך להתפשר שהוא ישים עוד שכבה ואת תורידי. אם זה הדבר האמיתי תמצאו פתרון

לא מצליחים לישון ביחד, מתיש

הודעה על ידי ענבר » 05 יולי 2019, 06:18

דורית שלום,

אני (28) וחבר שלי כבר מעל שנה ביחד.. בדרך כלל הכל טוב ויפה, אנחנו מסתדרים דיי טוב במהלך היום עד ש... מגיע הלילה. וצריכים לישון ביחד. אני בן אדם שסובל מחום. כל חיי ישנתי עם מאוורר, גם בעונות הפחות חמות.
לו לעומת זאת המאוורר מאוד מפריע. זו נשמעת בעיה מצחיקה ולא רצינית אבל היא ממש מקלקלת לנו את הקשר. אני משתגעת כשחם לי והריבים בנושא הזה מגיעים למקומות לא יפים. תמיד אותו סיפור. אנחנו גרים בנפרד כרגע ועוברים לגור יחד ממש בעוד שבוע וחצי, דבר שמטריד אותי כ"כ מהסיבה הזו. אין לי מושג איך נצליח לעבור את זה. התסכול כ"כ גדול עד ששנינו מעדיפים כרגע לישון כל אחד בביתו. אנחנו פשוט לא מסוגלים לישון יחד. אני חייבת שיהיה מה שיקרר אותי, חם לי! ולו המזגן 'לא נעים' כשהוא מכוון כלפיו. חם לי בטירוף כשאין עליי שום דבר שמקרר אותי בצורה ישירה והוא-בדיוק ההפך.
אובדת עצות. ומתחילה לחשוב שהפתרון בדירה החדשה הוא פשוט שתי מיטות נפרדות בחדרים שונים. נמאס לי.
בבקשה חווי דעתך. פתרון ביניים לא הצלחנו למצוא בשום צורה ושנינו מאוד מתוסכלים מהמצב וכועסים

חזור למעלה