משבר בזוגיות

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: משבר בזוגיות

Re: אשתי רוצה להתגרש, אבל אני לא

הודעה על ידי אֱלִישֶׁבַע דָּוִד » 08 אוגוסט 2019, 22:13

My name is Elisheba David, I come from Tel Aviv ,, but I am moving to Scotland with my husband, I want to share the good news of my life with everyone and those who need marriage / relationship help. I suffered for six years, my husband left me and went on to have another wife just because his family didn't love me, and because I couldn't give him a baby, I cried for seven years because my husband divorced me. I looked for the spell that the cloud helped me on the net I met so many magicians, all of whom raised money without helping me, but on June 3, 2019, I saw an online donation from a good magician named Drigbinovia. I decided to contact him when I contacted him, he told me my problem was solved because I contacted him, I told him all my problem and he promised to help me get my husband back. Drigbinovia instructed me and showed me what to do so I followed all the instructions and did what he asked me to do after three days. He told me my husband would call me before I slept that day and apologize. Once he told me everything, my husband called me and asked me to come back to him after six years of divorce. Today I share this message because I want the world to know and it is a good job, and I am also very happy to be pregnant and for those of you who need help, work problems or promotion Contact Drigbinovia today and solve your problem here is email: [email protected] Or whatsapp it on the phone: +2348144480768 I assure you that your problem will be resolved Once he told me everything, my husband called me and asked me to come back to him after six years of divorce. Today I share this message because I want the world to know and it is a good job, and I am also very happy to be pregnant and for those of you who need help, work problems or promotion Contact Drigbinovia today and solve your problem here is email: [email protected] Or whatsapp it on the phone: +2348144480768 I assure you that your problem will be resolved Once he told me everything, my husband called me and asked me to come back to him after six years of divorce. Today I share this message because I want the world to know and it is a good job, and I am also very happy to be pregnant and for those of you who need help, work problems or promotion Contact Drigbinovia today and solve your problem here is email: [email protected] Or whatsapp it on the phone: +2348144480768 I assure you that your problem will be resolved

מאד כדאי לנסות ייעוץ זוגי

הודעה על ידי דורית כהן » 22 יולי 2018, 02:51

אריק היקר, אני מציעה לך לפתוח עצמך כלפי האפשרות של ייעוץ זוגי. על פי תיאורך, אשתך צברה הרבה מטענים לאורך השנים, וצריך לראות מה חסר לה ומה מפריע לה. הרבה זוגות מגיעים לייעוץ וכאן פותחים את המטענים הללו ומפרקים מוקשים ומשנים דפוסים שמפריעים ומייצרים דפוסים שחסרים. לפעמים מצליחים לייצר שינוי משמעותי שפשוט גורם להרגיש הרבה יותר טוב בזוגיות. 
יש זוגות שמגיעים לייעוץ לפני שיש בגידה, ויש זוגות שמגיעים לייעוץ רק אחרי שקורית בגידה וזו מכריחה אותם כבר להתעמת עם הזוגיות הבעייתית שהם יצרו. גם אחרי בגידות יש זוגות שמצליחים לחולל שינויים משמעותיים ואפילו לשפר את הזוגיות. לא כולם, כמובן. 

לכן אני כן מציעה שתלכו לייעוץ זוגי, כי אין ספק שלבד אתם לא מצליחים לתקן ולפתור, וגורל כל המשפחה שלכם נמצא בידיים שלכם בדיוק בזמן הזה. במידה והייעוץ לא יצליח לתקן ולשפר, לפחות תדעו שניסיתם, ותוכלו אולי להיפרד בצורה יותר ידידותית מתוך הבנה והשלמה עם המצב. 

שללתי בגידה

הודעה על ידי אריק » 20 יולי 2018, 00:35

שללתי בגידה

Re: דבר ראשון שעליך לעשות

הודעה על ידי יניב » 18 יולי 2018, 07:44

זה לשלול אופציה של בגידה.
תבדוק את הדברים לעומק, האם יש שינוי התנהגותי?
תרחרח היטב ואם יש צורך תשכור חוקר פרטי.
במידה ויש בגידה, עו"ד ופתיחת תיק ברבנות.

אל תחזר אחריה יותר מידי ואל תקטין עצמך. 
אתה גבר גבר ותשאר כך.
תאמר לה מפורשות, לא טוב לך תעזבי.
אם היא באמת תעזוב אז בכל מקרה שום דבר שעושה לא היה משנה.
ואם היא תתקפל ותשאר אז אתה בבעיה גדולה יותר.
לדעתי נתת לה יותר מידי מרחב מחיה לאורך השנים

משבר בזוגיות

הודעה על ידי אריק » 17 יולי 2018, 22:00

הי!
אני בן 34 נשוי 13 שנה פלוס 4 ילדים, אני אתחיל מהסוף, ואחר כך אפרט את הרקע,
אישתי הזמינה אלינו הביתה חברה שלה גרושה +3 ילדים לסוף שבוע, במשך הסוף שבוע מידיי פעם הייתי שומע אותם מסתודדים וכשאני מתקרב השיחה עוברת נושא, לאחר שהחברה נסעה לביתה אישתי יצאה מהבית והתקשרה אליה, הם שוחחו בטלפון כ - 40 דקות, כששאלתי את אישתי עם מי היא דיברה, היא שיקרה לי ואמרה שדיברה עם אמא שלה, כשאמרתי לה שאני יודע שהיא לא דיברה עם אמא שלה ואני יודע שהיא משקרת לי, היא אמרה לי שהיא לא אוהבת אותי, לא טוב לה איתי, והיא רוצה להתגרש, הייתי בהלם, לא בגלל שהיא לא אוהבת אותי (את זה אני ידעתי) אלא מעצם זה שהיא רוצה להתגרש, כשאמרתי לה שאני חושב שהחברה השפיע עליה פתאום וכשאמרתי לה ששמתי לב לכל התלחששויות שלהם, היאהכחישה ואמרה שאני מדמיין.
מאז ומתמיד ידעתי שהיא לא אוהבת אותי, אבל היא זאת שנלחמה כל השנים לשמור על התא המשפחתי שלם, אני במשך כל השנים תמיד אמרתי לה שאני אוהב אותה, ושני יודע שהיא לא אוהבת אותי, ולכן אני שוקל להתגרש, אבל היא זאת שכל השנים נלחמה, ותמיד אמרה לי שזה לא נכון והיא כן אוהבת אותי אבל קשה לה להביע אהבה.
באיזה שהוא שלב אחרי שכבר היו לנו ילדים, אני ויתרתי על אהבה למען הילדים כשראיתי כמה זה קשה ומשפיע על הילדים וישאיר להם צלקת, אמרתי שאני מוותר על אהבה למען הילדים (ואני לא רוצה לשחק אותה פה קדוש מעונה אבל ויתרתי ויתור גדול מחיי), התנחמתי בילדים, הילדים מילאו אותי בחום ואהבה ונתנו לי אושר גדול ובאמת די השלימו את כל החלל הריק.
ועכשיו אחרי 13 שנה, 13 שנה שאני ויתרתי למען הילדים ולמען התא המשפחתי היא רוצה לפרק בתואנה שהיא לא אוהבת אותי, אבל זה לא חדש ידעתי את זה תמיד, למה נתת לי סתם לשרוף איתך 13 שנה? לטענתה רק עכשיו היא הבינה שהיא בעצם לא אהבה אותי מעולם, 
היא אומרת לי אתה אדם טוב, מגיע לך מישהיא טובה שתאהב אותך, אמרתי לה שאני מוותר ומתאים לי להמשיך כך ולשמור על התא המשפחתי.
לא מתאים לי שבלית ברירה אני אצטרך לחזור לבית ריק, אני יאלץ לעבוד כמו חמור לפרנס את ילדי, ולחזור בתום יום עבודה לבית קר וריק, השקעתי מספיק כל דקה בחיי ב - 13 שנה האחרונים בשביל המשפחה הזו, בשביל הילדים בשבילה, השקעתי והזעתי מספיק בשביל שאני לא יחזור לבית ריק, אמרתי לה, נראה לך שאני ייתן לגבר זר לגדל את ילדי? נראה לך שאחרי שהשקעתי כל כך הרבה אני יישב לבד בבית ויצפה בך בונה משפחה שמחה ומאושרת? (אגב אני נכון לעכשיו לא מעוניין להביא עוד ילדים)
הסברתי לה שאני לא יוותר על הילדים ויילחם בכל כוחי לקבל משמורת על ילדי, עכשיו שני הילדים הגדולים בוודאי יישארו איתי, הם לא יסכימו בשום מקרה להישאר איתה (היא לא כל כך מסתדרת איתך בפרט עם הגדול) והם יבואו איתי שני הקטנים אני לא יודע מה יהיה וככל הנראה יישארו איתה, ואני לא רוצה לפצל את המשפחה ושכל הילדים שלי לא יגדלו ביחד.
היא אמרה שהיא מוכנה ללכת לייעוץ וטיפול זוגי, אבל עושה רושם שהיא אומרת את זה רק כדי לצאת ידי חובה, והיא לא באמת תנסה להשקיע מאמץ כדי להתגבר על המכשול הזה, אלא כדי להגיד הנה ניסיתי,
דיברנו על כל מיני דברים שמפריעים לנו בזוגיות, גם לי וגם לה, אמרתי לה אני מוכן בשביל לשמור על המשפחה לוותר על מספר דברים, אבל אני רוצה שגם את תתאמצי ותוותרי על משהו, בשביל שזוגיות תצליח כל אחד צריך לוותר על משהו זה חייב להיות הדדי, היא לא מוכנה ואמרה לי למה אתה לא יכול לקבל אותי כמו שאני, אמרתי לה, למה את לא יכולה לקבל אותי כמו שאני? למה אני צריך לוותר? והסברתי לה שאני מוכן לוותר על הרבה דברים שחשובים לה אבל גם היא חייבת לוותר על משהו ולו רק כדי להראות נכונות שהיא באמת רוצה לשמור על הקשר הזה ולא סתם כדי לנסות בכאילו.
בסוף היא הסכימה לעשות צעד קטן וגם על זה היא עשתה פרצופים, והיא עושה את זה כאילו היא בעונש ולא בכיף בכדי להציל את הנישואים, כל פעם שאנחנו מדברים בכללי על הנושא של הגירושין היא מדברת על זה כעובדה ברורה ולא כמשהו שאנחנו מנסים להציל שלא ייקרה, ולכן היא נותנת לי הרגשה שהיא כבר החליטה סופית, אבל עכשיו סתם היא עושה את זה בשביל הקטע שלא יגידו שהיא לא ניסתה, 
כל השנים כמהשהיא סיפרה לי שהיא אוהבת אותי, הרגשתי שהלב שלה אטום בפני, שהיחס לה כלפי שונה מהיחס שלה לפי אחרים, שאלתי אותה תמיד מה אני יכול לעשות כדי לפתוח את ליבך, תמיד ראיתי שאל אנשים אחרים, משפחה, חברים, היא מתייחסת יפה וכשהיא מסתובבת אלי היא זועפת, כשיש לי וויכוח עם מישהו תמיד היא תצדיק את הצד השני, ואם היא תוכל גם לעקוץ אותי ולדרוך עלי על הדרך זה יהיה בונוס, פעם אחת כבר מישהי העירה לה, כשהיינו בחברת אנשים והיא זרקה לי איזה עקיצה, שכנה העירה לה שזה לא יפה להתנהג כך.
אני מרגיש כאילו הלב שלה סגור בפני ומפתח משהוא אנטי.
אני לא יכול להגיד שאני מושלם, ובטוח וברור שאם ישאלו אותה יהיו לה הרבה טענות כלפי, אבל בסך הכל אני חושב שאני בעל ואבא טוב, אני נותן הרבה מאוד חום ואהבה גם לה וגם לילדים, כל הזמן אני מנסה לחשוב איך אני יכול לשמח אותה ולגרום לה להיות מאושרת, גם בפן החומרי בחיים לא היה חסר לה כלום, תמיד דאגתי שיהיה גם לה וגם לילדים כל מה שהן צריכים ויותר מכך, גם כשהיו תקופות קות בפרנסה תמיד דאגתי שיהיה לה הכל ובשפע.
לסיכום אני לא יודע מה לעשות, מצד אחד היא אומרת שהיא מוכנה ללכת לייעוץ זוגי, מצד שני היא היא אומרת והיא מראה שהיא לא בטוחה שהיא בכלל רוצה לפתוח את הלב שלה בפני, מצד שלישי יש לי רבעה ילדים מקסימים שהם חיי וליבי ואני לא מוכן בשום אופן לאפשרות שאני חוזר הביתה מהעבודה ולא רואה אותם ולא מחבק ומנשק אותם.
לראשונה בחיי אני מרגיש אבוד כי בדרך כלל אני בשליטה מלאה..........  

חזור למעלה