ההתחשבות יתר

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: ההתחשבות יתר

הוא זקוק בתקופה הקשה הזאת למישהי סופר מתחשבת

הודעה על ידי דורית כהן » 16 יוני 2019, 10:34

גאיה יקרה, ראשית, לדעתי אם את יוצאת עם גבר שעדיין אינו גרוש, אינך יכולה לצפות שהוא יהיה פנוי אלייך כמו גבר גרוש או רווק, שישקיע את עיקר מרצו בבניית הקשר החדש איתך. מישהו שנמצא בהליכי גירושים - צריך להשתדל לשמור על יחסים מאד טובים עם גרושתו לעתיד ולא להסתכסך איתה, כי יש לו אינטרסים נוספים הקשורים להסכם הפרידה ביניהם. 
נקודה אחרת, עקרונית יותר - מערכת יחסים ראשונה עם גרוש בתחילת התקופה של הגירושים שלו היא בעייתית, כי אדם בתקופה הזאת הוא מאד לחוץ ומודאג ומלא רגשות אשמה כלפי הילדים שלו, ותחושות דאגה כלכלית, ואי וודאות איך זה הולך להיות, ותחושת כשלון. מאד קשה לו להתפנות לניהול מערכת יחסים בריאה בשלב הראשון, בשנים הראשונות. כדאי להביא זאת בחשבון. אני חושבת שעליך להבין מה עובר עליו ולהיות "סופר" מתחשבת.

Re: .

הודעה על ידי חיים » 09 יוני 2019, 18:55

תגידי לו להצדיק...
שאם הוא "בהליכי גירושין"
זה אומר מבחינת הדת שהוא נשוי!
אז שלא יבלבל את המוח...
ושלא יהיה צדיק היכן שנוח...ומסתדר לו...

ההתחשבות יתר

הודעה על ידי גאיה » 09 יוני 2019, 18:47

כשאת מתחשבת בו כי הוא דתי... ושומר שבת.. ואנחנו נפגשים במוצש... ואני נוסעת אליו כי אצלו כשר.. והוא עדין בהליכי גירושין.... ולאט לאט אני מרגישה שאני מתחשבת מדי והוא פחות...נוסעת אליו אחרי התפילה בערב שזה מעייף לא נפגשים בשעות נורמאליות.
היכן הגבול עובר?
לפתע שומר על הבת במוצש כי האישה יצאה להליכה. איזה מין דבר זה?! ונעלמה... זו הבעיה שלי?!
כמה לחכות?

חזור למעלה