נפרדתי ממנה

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: נפרדתי ממנה

Re:

הודעה על ידי Arsenal » 05 אוגוסט 2019, 15:25

תודה לכולם על העזרה

בת זוג חזקה ושתלטנית שמסרסת ומחלישה אותך

הודעה על ידי דורית כהן » 04 אוגוסט 2019, 07:39

ארסנל היקר, מן התיאור שלך מאד בולט עד כמה היא אישה חזקה ועצמאית ורגילה לשלוט ולהוביל בקשרים שלה והיא מנסה לעצב אותך בדרך שלה. הדינמיקה הזאת לא באמת יכולה להשתנות. נשמע לי שאתה גם זקוק כפי שכתבת לתמיכה שלה. בדוק את עצמך: מצד אחד אתה זקוק לתמיכה שלה ולהסכמות שלה ומצד שני אתה מתלונן על השתלטנות שלה. 
לדעתי הפער ביניכם גדול מדי, והוא מאד מחליש אותך. אחת הסיבות שאינך מגדיל ראש היא שיש לה ביקורת על דברים שאתה מוביל בעצמך או עושה על דעת עצמך וזה מסרס אותך וגורם לך לא לקחת סיכן ולא לעשות. ואז לה יש טענות למה אתה לא יוזם...
אם תמצא בת זוג אחרת שתהיה יותר משחררת באופייה, שם תוכל לפרוח ולהעז ולהגדיל ראש בלי לחשוש מן הביקורת והטענות שלה. 

Re: עץ עקום לא מתיישר

הודעה על ידי שמש » 04 אוגוסט 2019, 05:28

סליחה שאני אומרת את זה, אבל היא נשמעת פסיכית לגמרי. תברח הכי רחוק שאתה יכול...

תגיב לעניין

הודעה על ידי Arsenal » 02 אוגוסט 2019, 23:40

תגיב לעניין או אל תגיב בכלל חתיכת טמבל

Re: איזה חפירה אחי. תפרד ממנה וזהו

הודעה על ידי יניב » 02 אוגוסט 2019, 23:35

אתם פשוט לא מתאימים.
מה יש לחשוב יותר מידי

נפרדתי ממנה

הודעה על ידי Arsenal » 02 אוגוסט 2019, 13:35

דורית שלום.
מצטער אם זה ארוך
אני בן 31 והיא 33 גרושה ללא ילדים הכרנו לפני שנתיים במועדון היה זוגויות נפלאה אש במיטה מהתחלה אחרי 3 חודש עברתי לגור אצלה מההורים שלי היא כבר השכירה דירה לאחר זמן מה התחילה להעיר לי ולנסות לשנות אותי בהרבה תחומים בתירוץ של אני רואה שאתה סובל אני רוצה שתשנה כדי שיהיה לך טוב דבר שני שיש לה היא בעיית שליטה היא אשה שתלטנית מאד ואני מרגיש שבכל תחום היא מנסה לשלוט עליי לאחר זמן מה התחילו מלא ריבים על זה שאני לא יוזם דברים בילוים ודברים משותפים ואני לוקח אותה כמובן מאליו ובנוסף נצבר לה התחושה בראש שכל הנטל עלייה וכל דבר עלייה להזכיר לי לעשות או לתת לי הוראות לעשות ועל זה היינו רבים המון בעיה נוספת שיש לי שכל מה שהייתי מנסה ליזום הייתי צריך להעביר אצלה לאישור ומלא פעמיים היא הייתה פוסלת על הסף לכן הרגשתי במלכוד מה שאני יוזם היא לא מקבלת ואחרי זה מתלוננת על חוסר יוזמה מתלוננת על נטל עלייה שהיא בעצמה לוקחת הכל עלייה שנינו שונים מאד אני גרתי אצל הוריי רוב חיי והיא תמיד הייתה עצמאית ולבד. ובכל כמה זמן היינו נפרדים כמה פעמיים סילקה אותי מהבית וכמה פעמיים אני עזבתי מיוזמתי כדי לקבל קצת אוויר ככה כל כמה זמן הייתי הולך וחוזר לתקופות של כמה ימים היא רוצה להתקדם לקנות בית ביחד ולהביא ילדים ללא נישואין אני מאמין שזה בגלל הגירושים שלה אני להפך רוצה להתחתן לפני צעדים גדולים שלוש שאלות עיקריות יש לי
1 איך עושים צעדים גדולים אם הקשר לא יציב
2 איך מתגברים על השתלטנות שלה והרגשת הכל עליי
ואתה לוקח אותי כמובן מאליו
3 האם זה בריא לי הקשר הזה נפרדנו לפני חודש ומאז
אני חושב עלייה כל הזמן ואני רוצה ללכת ללמוד ואני מרגיש שהיא לא תהיה שם בשבילי לתמוך בי כי פעם קודמת שהצעתי את זה היא פסלה על הסף ושזה אבן שואבת גדולה מדי והיא לא תהיה מוכנה לסבול וכעת לאחר שנפרדנו היא אומרת לי לך תלמד אני יתמוך בך 100 אחוז במטרה לחזיר אותי אלייה האם היא תחזור לסורה של הכל עליי והתלונות עליי ?

חזור למעלה