האם יש סיכוי להציל את הקשר

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: האם יש סיכוי להציל את הקשר

מסכימה עם אנג'לה

הודעה על ידי דורית כהן » 22 אוגוסט 2019, 02:05

עידית יקרה, צרלי על תחושת האובדן, אבל בן הזוג שלך צודק, ואני מסכימה מאד עם דבריה החכמים של אנג'לה. 
אוסיף רק שמשיכה מינית היא משהו עמוק, בסיסי וחייתי, ואין עליו כמעט שליטה או יכולת בחירה. אילו זה היה שם - הייתם מרגישים זאת בתחילת עשר השנים האפלטוניות שלכם. 

Re:

הודעה על ידי אנג'לה » 15 אוגוסט 2019, 05:40

לא לא לא אל תעשי את זה! אם אין התאהבות ואין משיכה, זה לא נועד לזוגיות. את רואה בעתיד חתונה וילדים והוא באופן בריא ונורמלי רוצה להיות מאוהב רומנטית. חשבתם שזה יעבוד כי אתם ידידים טובים, אבל יש קשרים שלא נועדו לזוגיות ולראיה - אם הייתם ככ קרובים כל השנים למה לא קרה משהו קודם?
נניח ותשכנעי אותו וכן תתחתנו ויהיו לכם ילדים, גם את 3-5 שנים אחרי תתעוררי והחוסר במשיכה ורומטיקה יהיה ככ עצום שזה יגרום לך לרצות לסיים את הקשר כי את תהיי אומללה. ואם הוא ישתכנע, ויחיה איתך יש מצב שהוא יעזוב ברגע שיכיר מישהי שכן תעשה לו את זה מבחינה רומנטית כי ברגע שזה מגיע - זה כח עצום שסוחף הכל, במיוחד אם בבית זה פשוט לא קיים בכלל. ברצינות - אם את רוצה ילד, עדיף כבר שתביא אחד לבד, מאשר לבנות משפחה עם בסיס רגשי רעוע כזה. חתונה זה לא הכל בחיים ועל כך יעידו כל הנשים פה שמהרו להתחתן עם מישהו שהן רק "חיבבו", והבינו מאוחר מידי שזאת הייתה טעות, אלא שאז כבר היו ילדים ומחויבויות וכבר קשה מאוד לצאת מזה. אני גם התחתנתי עם מישהו שלא הייתי מאוהבת בו, די מהר. היו לו הרבה תכונות חיוביות שגרמו לי להאמין שזה ילך טוב, והוא דווקא כן היה מאוהב. והיום אחרי כמה שנים ואחרי שיש לנו ילדים, שאני משוגעת עליהם, הייתי ככ רוצה לקחת החלטה אחרת. אפילו נכנסתי לרומן ארוך וכואב עם מישהו, מרוב שזה היה חסר לי. כמעט עזבתי בשביל המישהו הזה. היום אני חושבת שחוץ מהילדים שום דבר לא חשוב לי בקשר. אז אולי באמת הייתי צריכה לחכות למישהו שאתאהב בו או לעשות ילד לבד.

האם יש סיכוי להציל את הקשר

הודעה על ידי עידית » 15 אוגוסט 2019, 04:21

אחרי עשור של חברות אפלטונית מאוד קרובה ואינטנסיבית, בגיל 35 החלטנו שזה הבסיס הכי טוב למערכת יחסים ועברנו לגור יחד.
לשנינו יש הרבה תחומי עניין משותפים, השקפות עולם דומות אנחנו נהנים מאוד מזה בחברתו של האחר.
אחרי חמישה חודשים של מגורים יחד ודיבורים על חתונה ועתיד יחד, הוא החליט שהוא לא רוצה להמשיך בקשר ורוצה להיפרד.
טוען שהוא לא מאוהב ולא מרגיש שאני מאוהבת בו.
מהתחלה הוא אמר שבגלל שאנחנו קרובים מאוד, ייקח זמן עד שיוכל לפתח אינטימיות ורומנטיקה איתי ושאני אתן לו את הזמן ולא אלחץ. אז נתתי לו מרחב ולא רציתי להלחיץ ופתאום הוא מרגיש שהוא לא מקבל ממני מספיק חום ואהבה כשהוא זה שדחה את הניסיונות שלי ליצור בינינו אינטימיות.
המגורים המשותפים הציתו לא מעט ויכוחים וריבים על דברים חסרי משמעות, אבל אני כל הזמן הרגשתי שגם אם אין ניצוץ יש סיכוי לאהבה כשיש בסיס של חברות כזו.

מצד אחד לא הייתי בטוחה בעצמי לגבי העתיד שלנו, אבל כן חשבתי על זה, כן דמיינתי את החתונה שלנו ואת הילדים המשותפים שלנו. אחרי השיחה שלנו אני מרגישה כל כך פגועה, ומבינה שאולי גם אם לא היה ניצוץ אני אוהבת אותו ורוצה עתיד איתו.

האם יש סיכוי לנסות להציל את הקשר או לוותר ולהמשיך הלאה?
הרי לא ציפיתי שתהייה התאהבות מהסרטים אחרי כל כך הרבה שנות חברות, אבל האם אחרי 5 חודשים שלא נוצרה אינטימיות שמספקת את שנינו שווה לנסות ולתת צ'אנס אחרון?

חזור למעלה