פתאום לא נמשכת לבעלי

{ POST_A }


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים
תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: פתאום לא נמשכת לבעלי

לחקור מה הדפוסים השליליים שגורמים לכך

הודעה על ידי דורית כהן » 22 אוגוסט 2019, 03:13

מירוש היקרה, ממש מבאס שהמשיכה המינית נעלמת בבת אחת ומופיעה אפילו דחיה...
לדעתי צריך לחקור זאת יותר לעומק. יתכן שהקשיים והמריבות שלכם הצטברו ו"הגדישו את הסאה" בשלב מסויים. כי לדעתי משיכה מינית מושפעת מהרבה גורמים ומשתנים, חלקם פיזיים כמו ריח, הופעה חיצונית, שפת גוף ועוד - וחלקם התנהגותיים. אם הוא נראה ומריח נהדר, אבל צועק, פוגע, ביקורתי, עוקצני, ואו שתלטן/ עצלן/ אגואיסט, או אינו מפרנס טוב...כל אלו מורידים מאד את המשיכה הפיזית ההתחלתית. זה לוקח זמן, האפקט השלילי הזה עד שהוא משפיע, אבל יתכן שהצטברו לאחרונה יותר מדי ריבים ועלבונות ופגיעות, או ציפיות שלא מתקיימות, וזה התחיל.
אז עד עכשו סקס היה הדרך שלכם לפתור בעיות, ומשהו השתנה. כיום סקס הופך להיות בעייה נוספת במערכת היחסים משום ששניכם מתוסכלים מינית.
לדעתי חשוב כמה שיותר מהר ללכת לייעוץ זוגי, על מנת לפרק את המוקשים - את הדפוסים השליליים בזוגיות שלכם, ולקוות שהמשיכה המינית תחזור. ככל שמחכים יותר זמן - הנזקים יהיו חמורים יותר.

פתאום לא נמשכת לבעלי

הודעה על ידי מירוש » 15 אוגוסט 2019, 23:19

אני נשואה תשע שנים ויש לנו שני ילדים. מההתחלה היו לנו הרבה קשיים יחד ואיכשהו אנחנו שורדים... העניין הוא שגם כשהיינו ממש רבים, תמיד הייתי שוכחת הכל בשניה שהייתי פתאום חשה אליו משיכה ואז היינו מתקרבים עד המריבה הבאה. בחודשיים האחרונים בערך אני פשוט לא נמשכת אליו משום כיוון. אף פעם לא הרגשתי ככה קודם. הוא בא אליי למיטה ואני ממש מסלקת אותו, מציק לי הקרבה שלו. גם קשה לי לראות אותו בלי גופייה, פתאום הרבה יותר מפריע לי המראה החיצוני שלו.... פשוט מפריע לי כי אני לא ממש מבינה למה אני ככה.... כל ערב מחדש יש לי רצון שיהיה אחרת, אבל אז אני מרגישה כבויה ונטולת שום חשק לנסות אפילו. בבקשה אל תגיבו אם אין לכם משהו באמת מועיל או מנחם לומר. תודה רבה

חזור למעלה