התייעצות לגבי זוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:התייעצות בקשר לבן זוגי

הודעהעל ידי Ssg » 12 ינואר 2019, 22:52

היי אני בת 17 ואני יוצאת עם בחור בן 20 אנחנו יוצאים חודשיים במשך החודשיים פלוס האלה נפרדנו פעמיים באשמתו יצא שנפרדנו לשבוע ימים יומיים אחרי שנפרדנו הייתי עצובה הכרתי מישהוא ויצא ששכבנו והבחור שיצאתי איתו גילה את זה וכשחזרנו עכשיו הוא דיבר איתי על זה והוא כעס והבנתי את זה אבל מצד אחד הוא נפרד ממני על שטות ואני לא אומרת שזה בסדר אבל הייתי עצובה באותו יום ומה שקרה קרה הוא מבכינתו לא נפרדנו אבל הוא זה שזרק אותי ו...אני לא יודעת מה לחשוב וגם אני מרגישה אשמה קצת אני לא יגיד שלא כי בשבילי זה לא היה בסדר אבל כיאילו אני מאמינה שהאמון שלו בי ירד בצורה זוועתית ואני יודעת שהוא פגוע אבל אני יודעת שהוא אוהב אותי ומצד שני יש לי חשש ומחשבה שהוא חזר אלי בשביל לנקום למרות שהוא אומר שלא אבל לא יודעת
מה דעתך ? ומה תוכלי להמליץ לי לעשות ? איך אני מחזירה את האמון בחזרה ולהוריד את המתח והכעס שיש ? זקוקה לעזרה גדולה

התייעצות לגבי זוגיות אליה
30 ינואר 2018, 04:55
לחפש בילוי זוגי יותר מלהיב דורית כהן
30 ינואר 2018, 14:20
Re:התייעצות בקשר לבן זוגי Ssg
12 ינואר 2019, 22:52
Re: לספר את האמת לבעלי Dkil
04 נובמבר 2019, 17:05

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]