משבר בזוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מאד כדאי לנסות ייעוץ זוגי

הודעהעל ידי דורית כהן » 22 יולי 2018, 02:51

אריק היקר, אני מציעה לך לפתוח עצמך כלפי האפשרות של ייעוץ זוגי. על פי תיאורך, אשתך צברה הרבה מטענים לאורך השנים, וצריך לראות מה חסר לה ומה מפריע לה. הרבה זוגות מגיעים לייעוץ וכאן פותחים את המטענים הללו ומפרקים מוקשים ומשנים דפוסים שמפריעים ומייצרים דפוסים שחסרים. לפעמים מצליחים לייצר שינוי משמעותי שפשוט גורם להרגיש הרבה יותר טוב בזוגיות. 
יש זוגות שמגיעים לייעוץ לפני שיש בגידה, ויש זוגות שמגיעים לייעוץ רק אחרי שקורית בגידה וזו מכריחה אותם כבר להתעמת עם הזוגיות הבעייתית שהם יצרו. גם אחרי בגידות יש זוגות שמצליחים לחולל שינויים משמעותיים ואפילו לשפר את הזוגיות. לא כולם, כמובן. 

לכן אני כן מציעה שתלכו לייעוץ זוגי, כי אין ספק שלבד אתם לא מצליחים לתקן ולפתור, וגורל כל המשפחה שלכם נמצא בידיים שלכם בדיוק בזמן הזה. במידה והייעוץ לא יצליח לתקן ולשפר, לפחות תדעו שניסיתם, ותוכלו אולי להיפרד בצורה יותר ידידותית מתוך הבנה והשלמה עם המצב. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

משבר בזוגיות אריק
17 יולי 2018, 22:00
Re: דבר ראשון שעליך לעשות יניב
18 יולי 2018, 07:44
שללתי בגידה אריק
20 יולי 2018, 00:35
מאד כדאי לנסות ייעוץ זוגי דורית כהן
22 יולי 2018, 02:51
Re: אשתי רוצה להתגרש, אבל אני לא אֱלִישֶׁבַע דָּוִד