אישתי רוצה לסיים את התואר בחו"ל ולהיות בנפרד חצי שנה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אישתי רוצה לסיים את התואר בחו"ל ולהיות בנפרד חצי שנה

הודעהעל ידי דני » 15 נובמבר 2018, 00:52

שלום רב,
אנו גרים ביחד שנה וחצי ונשואים כחצי שנה. אישתי ממזרח אירופה.
היא סיימה תואר לפני 3 שנים אך נותר לה להגיש עבודת גמר.

אודה ואומר כי יש לנו חילוקי דעות וויכוחים, לרוב מחוסר הבנה של הכוונה. אך מסתדרים טוב ואוהבים מאוד.

לאחר שלא ראתה את משפחתה כמעט שנתיים החלטנו שתטוס לשבוע ועל הדרך גם תיבדוק מה נידרש מהאוניברסיטה על מנת לסיים את התואר.

לאחר שעשתה זאת דיברה איתי והודיעה לי שהיא צריכה להישאר שם וללמוד למשך 6 חודשים וכי לא תחזור בטיסה חזור שכבר רכשנו. עניתי כי צריך לחשוב על זה ובינתיים שתבוא הביתה.
היא התעקשה כי זה בלתי אפשרי כי ביום הטיסה היא צריכה להיות בלימודים כי זו ההזדמנות האחרונה שלה לסיים את התואר. לאחר מעט ויכוחים עברו כמה שעות היא נרגעה ואמרה לי שהיא תבוא לשבועיים, מה שמקודם אמרה שלא יהיה אפשרי כי זו אוניברסיטה.

אני מרגיש כי היא מביעה כלפי חוסר כבוד, נשמע כאילו היא ממציאה תירוצים.
מה דעתכם בנושא? האם להסכים לזה? אם כן איך אהיה יכול לבטוח בה שלא תבגוד? האם אלו הם סוף הנישואים?

אישתי רוצה לסיים את התואר בחו"ל ולהיות בנפרד חצי שנה דני
15 נובמבר 2018, 00:52
Re: המציאות עולה על כל דימיון fifi
17 נובמבר 2018, 11:35
Re: מיה
18 נובמבר 2018, 07:54
בוא בגישה חיובית למאמץ שהיא עושה לסיים את התואר דורית כהן
25 נובמבר 2018, 04:58
Re: דני
06 ינואר 2019, 10:31

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר