בקשה לנקודת מבט.

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

הוא עובר תקופה קשה ביותר, הכילי זאת

הודעהעל ידי דורית כהן » 12 מאי 2019, 13:01

גאיה יקרה, תקופת תהליך הגירושין הינה תקופה מלחיצה ביותר עבור כל המתגרשים. ואת עוד מוסיפה שהוא עובר תהליך לא פשוט. אני מניחה שיש ילדים בצד שלו. לקוח הרבה זמן להתאושש מן השלב הזה, ולדעתי רוב מערכות היחסים שנרקמות בשלב הזה אינן מחזיקות מעמד, גם משום שהצד שאת נחשפת אליו איננו ה"אני" האמיתי והמלא שלו, וגם את מספקת עבורו עכשו צורך מאד ספציפי, נניח של תמיכה, של הסחת דעת. לדעתי בתקופה כל כך קשה אי אפשר לבחון את מערכת היחסים לטווח רחוק. לכן אם יש לך זמן לחכות, ואם את מאד אוהבת אותו, בואי לקראתו, הכילי את הקשיים שלו ואל תדרשי עכשו ממנו דברים שקשה לו לתת. 

אני מציעה לך לעשות זאת במודעות מלאה. כי אם את לא שלמה עם ההחלטה לבוא לקראתו - התרעומת התיסכול והכעסים שלך בכל מקרה יבצבצו ויעכירו את הקשר שלכם. זה יכול לעבוד רק אם את מגיעה לכך עם כל הלב, ומבינה שזה מצב זמני שעליו לסיים אותו ולהתאושש ממנו. כמו מחלה קשה.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

בקשה לנקודת מבט. גאיה
07 מאי 2019, 19:46
הוא עובר תקופה קשה ביותר, הכילי זאת דורית כהן
12 מאי 2019, 13:01
Re: פילוסוף רוחני אוהב
24 מאי 2019, 23:01

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים