פערים פערים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי ברית » 14 מאי 2019, 16:26

היי חן... תודה על התשובה 
אז ככה- בקשר לפרגון ללכת עם אחרות, זה לא שאני ששה שיילך לשכב עם נשים אחרות, אבל:
א- אני מבינה שעניין המין כבד עליו מאוד אז אני מציעה חלופות
ב- אני לא אדם קנאי... אף פעם לא הייתי
ג- אני לא עושה כזה אישו מסקס, נראה לי שבזוגיות ארוכת שנים , מונוגמיה שוחקת.. אני אישית לא במקום הזה היום, אבל בהחלט מאמינה שיש עוד תבניות למעט מונוגמיה.
אין לי חרדות מלגעת בו, להיפך... אני אוהבת חיבוקים ומגע, אבל כל חיבוק שלי ישר הופך להזמנה למין מצידו...
אין באמת סיבות נוספות פרט לעייפות ועומס בחיים שאני לא שוכבת איתו על פי התדירות הרצויה לו. יש מעט ענייני הגיינה שמפריעים לי, אבל אני מעירה לו והוא ישר מתאים את עצמו.
ברור לי שעניין המין מנופח אצלנו מעבר לרגיל ולא לעולם חוסן, לכן פניתי לפורום לבדוק עיצות בנושא או האם אנשים נוספים חווים את זה
ממה שאני שומעת מחברות סביבי... זוגות נשואים עם ילדים שוכבים ברמת הפעם בשבועיים...

פערים פערים ברית
14 מאי 2019, 07:46
Re: לברית חן.פ
14 מאי 2019, 09:47
Re: ברית
14 מאי 2019, 16:26
Re: יעוץ דחוף. את מזמינה על עצמך צרות... עופר
14 מאי 2019, 17:04
Re: פילסוף רוחני אוהב
24 מאי 2019, 22:52

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר