האם לוותר על בת זוג ולחזור לאשתי ?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

לא נראה לי אפשרי לחזור לאישתך

הודעהעל ידי דורית כהן » 19 מאי 2019, 05:29

ג'ו'רג' יקר, נשמע לי שאתה אוהב מאד את בת הזוג החדשה וכי הפסקת לאהוב את אישתך לפני זמן רב. כל עוד המאהבת נמצאת בתוך הלב שלך, לדעתי לא תצליח לבנות קשר אוהב עם אישתך. ניסית זאת כמה פעמים וגם הלכת לטיפול זוגי. לדעתי זה אבוד. שמעתי על המון מקרים בהם הילדים בהתחלה כועסים ומחרימים את ההורה שבוגד ועוזב את הבית, אבל לאחר כמה שנים החרם מתרופף וחוזרים להיות בקשר. בימינו זה קורה הרבה שבני זוג מתגרשים, וקורה הרבה שזה בעקבות בגידה. ברור שזה מעורר המון אכזבה וכעס אצל הילדים אבל ניתן להתגבר על כך. מה שכתב לך ביז'ו זה הכיוון הנכון. לא לוותר על נסיונות שלך ליצור איתם קשר, אולי עם כל אחד לחוד, אם בפגישה פנים אל פנים ואם ע"י כתיבה. לדעתי עליך להתרכז בשתי המשימות האלו: לבנות נכון וברגישות את הקשר שלך עם המאהבת, ולא להפסיק ליצור קשר עם הילדים שלך, עד שזה יתחיל לקרות.
רצוי לקחת ייעוץ פסיכולוגי לעצמך כדי לחזק אותך במשימות האלו.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

האם לוותר על בת זוג ולחזור לאשתי ? ג'ורג
16 מאי 2019, 13:08
Re: בשלוש מילים: מגיע לך שתסבול! ברק
16 מאי 2019, 16:21
Re: קח את עצמך בידיים וקבל החלטה ביז'ו
16 מאי 2019, 18:52
לא נראה לי אפשרי לחזור לאישתך דורית כהן
19 מאי 2019, 05:29
Re: פילוסוף רוחני אוהב