לא מצליחה לשחרר ממנו

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

לא מצליחה לשחרר ממנו

הודעהעל ידי דיאנה » 20 מאי 2019, 07:23

היי, הכרתי בחור בעבודה, מהיום הראשון התחברנו ממש והיינו מדברים ויושבים לאכול ארוחת צהריים ביחד ויושבים בהפסקות מדברים והוא היה יוזם את כל האינטרקציה. אם לא הייתי מגיעה יום אחד לעבודה אז ישר היה שולח לי הודעה בוואטסאפ ושואל לשלומי, אם לא היינו מתראים כמה ימים הוא היה נלהב לראות אותי ומחבק. יש לציין שהרבה עמיתים בעבודה שאלו אותי אם יש בינינו משהו ועניתי שלא, ואמרו לי שרואים על שנינו שכן. והוא אמר לי ששאלו גם אותו וגם הוא ענה להם שאנחנו רק ידידים. ערב אחד אני והוא התכתבנו ואמרתי לו שאני לא מפסיקה לחשוב עליו, הוא אמר שזה מחמיא לו אבל הוא לא שם, ושהוא לא רוצה זוגיות כרגע, שהוא עבר פרידה קשה לפני כשנה והוא רוצה זמן לעצמו. המשכנו לדבר כשעה ובסוף החלטנו שנשאיר את הדברים כמו שהם היו עד עכשיו.
הוא עדיין מחבק אותי כשאנחנו נפגשים ומדבר והכל אבל אני מרגישה ריחוק והוא כבר לא יוזם כמו פעם.
אני מבינה ויודעת שהוא לא מעוניין בי אבל הבעיה שלי שפיתחתי אליו רגשות ואני לא מצליחה להשתחרר מזה. אולי הסיבה היא שזה נדיר שאני נמשכת לגבר ואליו אני משתוקקת.. כאילו כשהוא מחבק אז הגוף שלי קם לתחיה.. ההיגיון מבין שאין לי מה לעשות ואם גבר לא מעוניין אז לא... אבל איך אני מתגברת על מישהו שאפילו לא הייתי איתו? תמיד יש לי את המחשבה הזאת שאנו אמורים להיות ביחד.. והוא גם תמיד נתן לי תחושה שהוא כן מעוניין - הרגשתי את זה במבט שלו ובחיבוק שלו, ושפת הגוף שלו הייתה תמיד מראה את הרצון לקרבה שלי אבל מילולית הוא אמר שלא מעוניין בקשר כרגע. הוא גם תמיד מספר שהגיס שלו רצה את אחותו והיא כל הזמן הייתה אומרת לו לא והוא לא וויתר ו"רדף" אחריה שנה ובסוף הם התחתנו, והוא אומר שאם רוצים משהו לא לוותר, גם היום אחרי שלא התראינו שבוע הוא חיבק אותי חיבוק מתמשך ולא עזב..  
ההגיון אומר לי להתרחק ממנו אבל הלב והגוף משתוקק אליו. מה לעשות? 

לא מצליחה לשחרר ממנו דיאנה
20 מאי 2019, 07:23
Re: פילוסוף רוחני אוהב
24 מאי 2019, 22:21
Re: דיאנה
10 יוני 2019, 17:03
לקבל ולהמשיך הלאה דורית כהן
11 יוני 2019, 05:11
מאכזב שלא ענית דיאנה
10 יוני 2019, 17:01
Re: דיאנה
11 יוני 2019, 09:59