משבר נישואין

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: משבר נישואין

הודעהעל ידי אנונימית » 21 מאי 2019, 19:10

חושב לי לציין שהיינו בטיפול זוגי וזה לא ממש עזר זה הרגיש שהוא חיפש שם רק לרדת עלי ולעקוץ אותי ולא התייחס לטיפול הזוגי עצמו, אני רוצה לדבר איתו ולפתוח את הלב ולשתף אותו במה עובר עלי וגם להקשיב מה עובר עליו אבל שניסיתי לעשות זאת לפני כמה שבועות הוא אמר שהוא בסדר בסדר ולא מבין מה אני רוצה ממנו בשיחה הזאת וזהו ויתרתי פשוט קמתי והלכתי לחדר.
גם עכשיו אני עדיין מנסה להראות לו שאפשר בטוב אבל הוא דוחק אותי לפינה וזה מאד פוגע
לא טוב לי כבר לחזור לבית מרגישה לא רצויה בבית שלי והוא מבחינתו פרוד אבל אוכל את האוכל שלי מתקשר איתי על הילד מסתכל על תמונות שלי בפייסבוק משפחה שלו אומרת שהוא מאד אוהב אותי עדיין לא מרגישה ככה ולא מבינה מה עוד לעשות לדבר איתו אין לי כבר כוח להתעצבן ולהתאכזב ממש עצוב המצב

משבר נישואין אנונימית
21 מאי 2019, 18:50
Re: משבר נישואין אנונימית
21 מאי 2019, 19:10
שינוי דפוסים אישיים בתהליך הייעוץ הזוגי דורית כהן
27 מאי 2019, 07:35
Re: . שי שי
22 מאי 2019, 08:45
Re: פילוסוף רוחני אוהב
24 מאי 2019, 22:19

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר