התכתבות בפייסבוק

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

התכתבות בפייסבוק

הודעהעל ידי יריב » 31 מאי 2019, 19:44

שלום, 
בעבודתי יש לי מספר רב של בחורות צעירות. אני כאדם מאוד חברתי, צריפתי אותם לפייסבוק ואינסטגרם (כמו שצירפתי עובדים אחרים).
אתמול אישתי אומרת לי "מה זה הבחורות בפייסוק שלך, והתיוגים שלך"
אמרתי לה, איפה הבעיה ? אני מגיב ומתייג אותם כמו את האחרים. הרי אנחנו עובדים יחד שעות רבות במשך היום.

מאוחר יותר, אשתי קיבלתה הודעה בטלפון, היא לא יכלה להסתכל ואמרה לי לבדוק, כי כנראה זה מהבת שלנו.
כשפתחתי את הואטסאפ, נפתחה לי השיחה שלה ושל אחותה, ושם ראיתי שאחותה שלחה לה את הצילומי מסך מהפייסבוק כשהגבתי על פוסט.

הדבר נורא הכעיס אותי, כי נראה שאחותה מנסה לחמם שלא לצורך. אין פה שום עניין של בגידה, ולא משהו לא נורמלי. וזה מכעיס שאחותה דוחפת את האף.
הבעיה שאני לא יכול להגיד לאשתי שראיתי את ההודעה, גם אם היא ביקשה שאסכל בטלפון שלה. 

התכתבות בפייסבוק יריב
31 מאי 2019, 19:44
Re: ירוקה
01 יוני 2019, 11:53
Re: באמת איפה הבעיה ברק
01 יוני 2019, 14:57

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]