מה נכון לעשות...

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מה נכון לעשות...

הודעהעל ידי גאיה » 12 יוני 2019, 04:11

לפני חצי שנה הכרתי אותו.. אני גרושה והסתבר שהוא בהליכים אמיתיים.. חתכתי את הקשר מכיוון שאני יודעת מה קורה בגירושין ושזה ישאב אותי.. אני אדם מעורב ואכפתי וזה יאכל בי כל חלקה טובה... אבל שוב, חזרנו ושוב נפרדנו לחודשיים ושוב, חזר ואמר התגעגעתי אליך.. את האישה שלי.
והגירושין מכוערים וסוחפים אותי לא פעם מטה. והוא מקסים.. לא אחד שקל לי לוותר עליו.. וזה הדדי.. אבל אני חשה שהוא חלש מתוך תוך הלב שלו.. ואשתו מניפולטיבית, חמדנית... ואני מתחננת קדימה תתגרשו! אנשים מתגרשים ועוברים את זה.. גם ילדים.. ואל תיתן לה לפגוע, ואל תנסה להיות הטוב כי היא לא רואה את זה! אתמול הבת שיחקה בפון.. לפי הוראותיה של האישה... והחלו התקשרויות אלי ובכלל לא קישרתי.. עד שהוא התקשר... הייתי בשוק! הקשר ביניהם לא קיים כבר 4 שנים מלבד הילדים.. והיא משחקת את המשחק של הנה הוא בוגד.. כדי להשיג הישגים ברבנות! הגשתי תלונה במשטרה נגדה. וכל הלילה שלי התהפך בכעס.
ידעתי הרי שזה מה שיקרה,... אנחנו אוהבים,, קשורים ושאלתי אותו אם הוא רוצה לשאר שם ואם הוא באמת שלם שהוא איתי. מייד הרים אלי פלאפון ואמר לי אני כבר 4 שנים לא בקשר איתה! ואני איתך! אבל אני הפוכה ומזועזעת. לראות איך זה משפיע עלי ולוקח אותי מטה... ואני רוצה שיצא למלחמה מול המניפולציות שלה ויסיים בהקדם את הסאגה.
מה אני עושה?
תודההההה

מה נכון לעשות... גאיה
12 יוני 2019, 04:11
הכנסת את עצמך אל תוך המלחמה שלהם והשתמשת בנשק כבד דורית כהן
16 יוני 2019, 11:00

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים