איך אוזרים כוחות לקום וללכת?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

איך אוזרים כוחות לקום וללכת?

הודעהעל ידי דניאלה » 29 יוני 2019, 11:11

כשהיינו בטיול עם בעלי והילדים והם רבו מאחורה פניתי לבעלי ואמרתי לו הלוואי ונוכל לצאת לחופשה לבד, התשובה שלו מהדהדת לי כבר שנתיים מאז: "נראה לך? אני ממש לא רוצה לצאת לחופשה לבד איתך". במהלך הזמן אני קולטת יותר ויותר שהוא איתי לא כי הוא אוהב, אלא כי זה נוח, כי זה הולם את התדמית הנכונה שרוצה לשווק לעולם. לפני כמה חודשים תוך כדי מגע אינטימי במיטה אמר לי את צריכה כבר לרדת במשקל כי זה מפריע לי. העיתוי תוך כדי רגע אינטימי סגר אותי לגמרי ומאז זה כבר לא אותו הדבר אם בכלל... רוב הזמן אנחנו ישנים בנפרד. לאחרונה כבר הפסקתי לחפש קירבה וחא משתפת אותו בשום דבר שעובר עלי. מרגיש לי שזה נגמר לגמרי ושאנחנו באדים האחרונים. בעבר כבר היינו בטיפול זוגי ואינספוא שיחות שגם אני עשיתי עם מטפלים כולל טיפול פסיכולוגי. הפסיכולוגית שהייתה לי שאלה למה את לא עוזבת אותו? ובתגובה עזבתי אותה.... מאז כמו שאמרתי המצב רק התדרדר יותר. היום אנחנו ממש נמנעים לגעת אחד בשני אפילו לא בטעות.... ואני שואלת איך אוזרים כוחות לקום ולעזוב סופית. כי כמו שזה נראה הוא רחוק מלעשות צעד לכיוון פרידה

איך אוזרים כוחות לקום וללכת? דניאלה
29 יוני 2019, 11:11
Re: נשמע כמו בוגד קלאסי מורן
29 יוני 2019, 19:28
להיעזר באיש מקצוע דורית כהן
04 יולי 2019, 08:09

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]