האם שווה להילחם על האהבה ?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

האם שווה להילחם על האהבה ?

הודעהעל ידי אני » 30 יוני 2019, 08:43

אני גרושה מזה שנה, הוא גרוש 4 שנים לערך, שנינו חסרי נסיון בפרק ב' (כלומר לצאת עם מישהו/י גרושה עם ילדים), הקשר התחיל בלי ציפיות ולרגע לא חשבתי שיהפוך לאהבה גדולה, וכך כמו בכל סיפור אהבה היה מהמם בהתחלה והדברים זרמו והתאהבנו. 
הוא מעט יותר בשל ופחות הפריע לו בהתחלה כל נושא הילדים והזמין אותי לשהות במחיצתם ואני הסברתי שקצת מהר לי ואני מעדיפה שנכיר קצת יותר (בדיאבד מדובר בתירוץ מאחר והרגשתי לא מוכנה ), המשיך להזמין אותי לחיק משפחתו ואני סירבתי, הוא הבין והמשכנו את המפגשים הזוגיים והיה נפלא, הגיעו המשברים ובכל משבר אני סיימתי את הקשר וגם חזרתי בי ובכל פעם הוא פתח בפניי את הדלת חזרה אבל לצערי לא זיהיתי שהוא רק פתח דלת אבל החוסר יציבות שלי גרם לו לקחת כמה צעדים לאחור, אני הגעתי לשלב שרציתי קצת יותר אותו ואיתו להחליף שבתות לבלות יותר לדרוש יותר כבת זוג אבל בשלב הזה הוא נסוג , אני כמו אישה טובה התחרפנתי שוב ושוב וגרמתי לקשר לקבל צבעים אפורים, רגע לפני שאני מוותרת החלטתי שאני רוצה להילחם על האהבה הזו גם אם זה אומר שאני צריכה לתת לו את הזמן לסמוך עלי שוב , הוא מקבל אותי אבל אני מרגישה שאני בעמדת ספיגה כרגע וצריכה לנשום השאלה איפה הגבול ? מאוד רומנטי מצידי להילחם על האהבה , את חושבת שיש סיכוי ? הוא מאוד אוהב אותי אני יודעת את זה אין לי ספק ומחד הוא פגוע. 

האם שווה להילחם על האהבה ? אני
30 יוני 2019, 08:43
מציעה ללכת לייעוץ זוגי כדי לא לפספס את האהבה הזאת דורית כהן
04 יולי 2019, 05:48
Re: אני
07 יולי 2019, 18:50
צר לי דורית כהן
14 יולי 2019, 12:42

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים