גידול חיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אני מזועזעת...

הודעהעל ידי דורית כהן » 04 יולי 2019, 05:40

מרי היקרה, האמת היא שתחביב כזה (בתוך הדירה בה כולנו מתגוררים) היה מוציא גם אותי משיווי משקל. 
זה תחביב שאפשר לבצע אותו (לדעתי) רק כאשר יש בית פרטי וחצר ועושים זאת בכלובים מתאימים. 
אלא אם שני בני הזוג אוהבים זאת ומסכימים על צורת החיים הזאת, עם נחשים ועכברים בחדר הסמוך...אבל זה לא המצב, ולך זה מאד מפריע (וזה מובן לי מאד...) - ובמצב כזה לדעתי את זכאית לעמוד על שלך ולהתנגד. אם יש משהו שלא חיוני לחיים והינו פוגע באיכות החיים של בן/בת הזוג - לדעתי צריך להימנע ממנו. לחפש מוצא אחר. למשל להתנדב בגן חיות או בפינת חי, ליזום הפעלת פינת חי ביישוב כפרי וכו'. 
אם הוא מתעקש - תצטרכו ללכת לגישור נקודתי לגבי הנושא הזה. איש מקצוע שינהל את המחלוקת הזאת ביניכם ויעזור לכם להגיע להסכמות. 
אולי לפני כן להפעיל מישהו מן המשפחה המורחבת שיש לו השפעה על בעלך.
אני מקווה שתצליחי...
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

גידול חיות מורי
30 יוני 2019, 19:14
אני מזועזעת... דורית כהן
04 יולי 2019, 05:40

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]