לישי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

לישי

הודעהעל ידי חן.פ » 04 יולי 2019, 21:43

זה התחיל בתוך רצון לברוח קצת, מנקודת שפל ביחסים שלנו. אבל אז זה רק הדגיש לי כמה אני במקום הלא נכון. מה שאני הרגשתי זה שכל החלקים מתחברים בדיוק איפה שצריך - פיזית ונפשית. וזה היה כל כך טוב, תחושה של סיפוק ושלווה מצד אחד אבל גם סכנה ופחד מצד שני שבכלל לא אהבתי להיות בה . זה היה כל כך כיף להיות במחיצת מישהו שלא היה צריך להתאמץ להתחבר איתו. שזה פשוט צמח והתגבר בצורה טבעית ונינוחה. אני לא מתגעגעת לתקופה הזאת. למרות הקסם שיש ברומן מה שהכי רצינו זה ללכת יחד לסרט, זה להחזיק ידיים ברחוב וזה להתחבק ולתת נשיקה כשאנחנו נפגשים. הפגישות בדיסקרטיות לא סיפקו את הצורך הזה. חלמנו על לעשות יחד קניות בסופר וסתם להרדם יחד על הספה מול איזו סדרה בנטפליקס. סתם להיות זוג רגיל, אבל ביחד. היום זה ככה. זוג רגיל עם אהבה בלתי רגילה. עם מטען, עם החלטות קשות - אבל זה הכל שלנו, באחריותנו ואנחנו לקחנו בעלות שלמה על המעשים שבחרנו לעשות. זה היה שווה את זה. אבל זה לא המצב אצל כולן בשרשור הזה.

לישי חן.פ
04 יולי 2019, 21:43

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]