לא מצליחים לישון ביחד, מתיש

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

לא מצליחים לישון ביחד, מתיש

הודעהעל ידי ענבר » 05 יולי 2019, 06:18

דורית שלום,

אני (28) וחבר שלי כבר מעל שנה ביחד.. בדרך כלל הכל טוב ויפה, אנחנו מסתדרים דיי טוב במהלך היום עד ש... מגיע הלילה. וצריכים לישון ביחד. אני בן אדם שסובל מחום. כל חיי ישנתי עם מאוורר, גם בעונות הפחות חמות.
לו לעומת זאת המאוורר מאוד מפריע. זו נשמעת בעיה מצחיקה ולא רצינית אבל היא ממש מקלקלת לנו את הקשר. אני משתגעת כשחם לי והריבים בנושא הזה מגיעים למקומות לא יפים. תמיד אותו סיפור. אנחנו גרים בנפרד כרגע ועוברים לגור יחד ממש בעוד שבוע וחצי, דבר שמטריד אותי כ"כ מהסיבה הזו. אין לי מושג איך נצליח לעבור את זה. התסכול כ"כ גדול עד ששנינו מעדיפים כרגע לישון כל אחד בביתו. אנחנו פשוט לא מסוגלים לישון יחד. אני חייבת שיהיה מה שיקרר אותי, חם לי! ולו המזגן 'לא נעים' כשהוא מכוון כלפיו. חם לי בטירוף כשאין עליי שום דבר שמקרר אותי בצורה ישירה והוא-בדיוק ההפך.
אובדת עצות. ומתחילה לחשוב שהפתרון בדירה החדשה הוא פשוט שתי מיטות נפרדות בחדרים שונים. נמאס לי.
בבקשה חווי דעתך. פתרון ביניים לא הצלחנו למצוא בשום צורה ושנינו מאוד מתוסכלים מהמצב וכועסים

לא מצליחים לישון ביחד, מתיש ענבר
05 יולי 2019, 06:18
Re: טלי
05 יולי 2019, 09:23
שינוי הרגלים לטובת הזוגיות דורית כהן
14 יולי 2019, 11:40

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]