לא יודעת מה לעשות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

לא יודעת מה לעשות

הודעהעל ידי טרודי » 07 יולי 2019, 05:10

דורית שלום,
אני ובעלי נשואים 12 שנים ואנחנו משפחה כבר 5 שנים. כבר מהשנה השניה שאנחנו נשואים, אני שונאת לשכב איתו. בהתחלה זה בכלל לא הלך לו ואחרי זה הוא פיתח סגנון של לעשות לי כל מיני דברים קצת משפילים וגם שזה יהיה חד צדדי, זאת אומרת שהוא לא אוהב כשאני זזה או מנסה להכניס לזה את הסגנון שלי. הוא כמעט אף פעם לא הסכים כשאני רציתי, זה תמיד כשהוא רוצה ואז אם אני לא מסכימה הוא נעלב וזה הורס את כל השבת. אני אפילו לא אוהבת שהוא מנשק אותי או בכלל נרתעת מהמגע שלו . יש לנו כל מיני בעיות חלק מהן רציניות. אבל אנחנו לא רבים. הוא לא רוצה טיפול, לא מוכן שאני אפילו אתחיל לדבר על הנושא, ומה שהוא אומר שזה אני יכולה לשכב עם מי שבא לי אם לא טוב לי, רק לא לספר לו. אמרתי לו כמה פעמים בכנות מה אני מרגישה, אבל הוא לא מוכן לשמוע למה זה ככה , כי אז הוא אולי היה מבין אותי קצת. היה נותן לי זמן ומניח לי. זה שהוא מתנהג ככה רק עוד יותר דוחה אותי ומרחיק אותי. מין זה משהו שמאוד חשוב לי ואני אוהבת ואיתו זה הפך לסבל וזה ממש לא נעים ומביך. עכשיו כדי לשכב איתו, אני לוקחת כדור הרגעה שלעיתים רחוקות אני לוקחת לשינה בטיסה וגם שותה כוס יין קטנה לפני, כדי להכנס למיטה מספיק מסטולה , אז אני לא מתנגדת, ואני יוזמת כי אני ממש עושה את זה על אוטומט. כשהוא מפשיט אותי אני כבר כמעט ישנה ואת מה שקורה אחרי זה אני בכלל לא זוכרת. אבל הוא קם בבוקר מבסוט ורגוע ואני שמחה שזה מאחורי לפחות לעוד שבוע שבועיים. אני יודעת שזה רק חלק מהבעיות שיש לנו וזה בא לידי ביטוי בדחייה החזקה שיש לי. אני חושבת כבר הרבה זמן להתגרש בגלל זה וגם את זה הוא יודע, אבל כלום לא מזיז. זה תמיד - תעשי מה שאת רוצה. זה הכי טוב שאני יכול. אבל חוץ מזה אנחנו חיים די טוב יחד, עם תחומי עניין משותפים, אנחנו טובים בתור הורים. אבל אני מרגישה שבנקודה של הסקס יוצא כל מה שרקוב בקשר שלנו. אם אין מצב לטיפול ( ותאמיני לי - אין מצב) מה יהיה?

לא יודעת מה לעשות טרודי
07 יולי 2019, 05:10
הסיכוי לשינוי בתחום המיני הוא מאד קטן לצערי דורית כהן
14 יולי 2019, 12:19

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Baidu [Spider], Google [Bot]