צריכה עזרה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: לאבודה

הודעהעל ידי עדי שם בדוי » 12 יולי 2019, 22:55

כל כך מבינה אותך... הייתי נגעלת ונשברת גם, תחושה של אני לא יודעת מי אתה... לא הייתי חושבת שבן הזוג שלי מסוגל למעשה כזה מגעיל, בפרט שאני מאוד מתנגדת לניצול של נשים מסכנות בצורה שכזאת, ואני יודעת שגם הוא. זה היה הופך אותי. ועכשיו תכלס: אני נוטה להסכים עם כיוון העצה שנתן לך הבחור שלפניי. אספר לך משהו:
חבר טוב מאוד שלי, לפני כעשרים שנה. לא בן זוג, אבל חבר מעולה, אדם מוסרי, ישר, היום אבא מדהים ומסור לילדים, בעל נאמן ואוהב לאשתו... לפני כעשרים שנה גיליתי שבמהלך מסיבת רווקים, קיים יחסי מין עם נערת ליווי. לחץ חברתי, אווירה של "המסיבה" הזאת. הייתי המומה. מכירה את האיש היטב ואת עולם הערכים שלו. הזדעזעתי. הוא היה רווק יש לציין.
מאז עברו הרבה שנים... הוא איש משפחה מהטובים שיש בעולם. אני חושבת שגברים, במיוחד צעירים, חלקם כנראה עושים טעויות מהסוג הזה. אולי במרחק של זמן הוא יסתכל אחורה ולא יאמין על עצמו. תני מקום ללמידה, לטעות, נצלי זאת כדי להסביר מה מקובל עלייך ומה לא, לייצר אמון, תחושת "אתה יכול לסמוך עליי גם כשאתה טועה, כנות זה הדבר הכי חשוב". נישואים זה בעליות ובמורדות... ויהיו לכם גם מזה וגם מזה, הנה המבחן הראשון שלכם. בהצלחה!!!

צריכה עזרה אבודה
07 יולי 2019, 11:27
Re: אוי. כמה אני מבין אותך ניר
07 יולי 2019, 12:11
Re: תודה ניר אבודה
07 יולי 2019, 12:31
Re: . ניר
07 יולי 2019, 12:40
Re: לאבודה עדי שם בדוי
12 יולי 2019, 22:55

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר