בן זוג בוגדני

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בן זוג בוגדני

הודעהעל ידי אורטל » 09 יולי 2019, 08:46

מהפורום פה נראה שיש את שני הצדדים ולכן אני מרגישה שזה המקום להציף ולשמוע...
לפני כמה ימים בן זוגי בחודשים האחרונים קיבל שיחה בטלפון בזמן שהיה במקלחת ושאל אותי מי זה. כשהסתכלתי ואמרתי לו הוא מיד יצא לקח את הטלפון והשתיק אותו. הבנתי מאוד מהר לפי השם על הצג ( שיר תל אביב) שמשהו חשוד.
למחרת עשיתי משהו שחשבתי שלא אעשה בחיים ונכנסתי לחשבון הפייסבוק שלו. שם מצאתי התכתבות עם בחורה שבעבר יצא איתה אבל זה לא התקדם לשום מקום, אבל בשיחת יש רמזים מיניים שהוא רוצה לישון איתה וכו'...

בעוד כמה ימים אני טסה לשבוע עם חברה להתאוורר קצת, וראיתי שהוא קבע להגיע במיוחד לעיר מגוריה ולהיפגש איתה בסופש שאני בחול.

אני מרגישה שאני גם ככה בתקופה לא קלה ריגשית, אימי נפטרה לפני 3 חודשים ואני מודה שלא היה הרבה סקס כי אני במצב ריגשי לא קל והראש במקום שבו לא בא לי לקיים הרבה מגע מיני. אפילו דיברנו על זה והוא אמר שהוא גם חווה את זה לאחר פטירת אביו ומבין אותי לגמרי ולא מאשים אותי. 

ניסיתי להגיד לו בצורה עדינה שאני מרגישה/יודעת שיש משהו לא בסדר, אבל הוא הכחיש כל קשר ואפילו כעס שאני מעיזה לרמוז על זה.
אבל יש לי תחושה כל כך מגעילה שבלילה הוא ישן איתי, מחבק ומלטף, חי איתי חיים שלמים, ומעבר למקלדת הוא מחפש הרפתקאות מיניות...

אני באמת לא יודעת מה לעשות... להגיד לו שאני יודעת? להציף את הנושא? להמשיך לחיות עם זה מבלי להגיד כלום?

מה עושים במקרה כזה?

בן זוג בוגדני אורטל
09 יולי 2019, 08:46
Re: פשוט לזרוק אותו ברק
09 יולי 2019, 09:27
Re: . גדי
09 יולי 2019, 10:20
Re: אתה אמיתי גדי? ברק
09 יולי 2019, 10:40
Re: אורטל
14 יולי 2019, 10:59
Re: . גדי