הוא אמר שלא אוהב אותי יותר ונפרד

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

הוא אמר שלא אוהב אותי יותר ונפרד

הודעהעל ידי אנונימית » 11 יולי 2019, 04:49

שלום דורית,
אני ובן זוגי היינו כ4 שנים ביחד, שנינו בני 24.
במהלך השנים האלה היו לנו המון ריבים, כמעט את כולם הייתי יוזמת..
היה לי מאוד קשה לסמוך עליו כי בקשר הקודם חוויתי בגידה וזה השליך עליי מאז (לא בהכרח נתן לי סיבות לא לסמוך עליו, להפך, ניסה להרגיע ולתמוך)
במהלך הקשר בעקבות הקשיים והמשברים שקרו בעקבות הריבים הוא שקל להיפרד לא מעט וגם ניסה ובסופו של דבר התחרט, חוץ מפעמיים בהן נפרדנו פעם אחת לחודש ופעם שנייה לשלושה חודשים. לאחר הפרידות האלו הוא חזר מיוזמתו ורצה שנעבוד על הקשר.
לאחר הפרידה האחרונה של השלושה חודשים חזרנו לקשר אך לא לקשר זוגי, לא פורמלית לפחות למשך ארבעת החודשים האחרונים. פחדתי מאוד להיפגע שוב אם יעזוב, אך בכל זאת מה שהתפתח היה מאוד דומה לזוגיות והרגשות אצלי התחזקו, אך לא עשינו דברים שזוגות
עושים כמו לצאת לבלות או להראות שאנחנו ביחד עם חברים משותפים שיצאנו איתם וזה יצר אצלי תסכול ששוב הוביל לריבים קשים. בנוסף היה מאוד קשה לי לשים את כל העבר מאחור ולהמשיך הלאה ולא מעט פעמים כעסתי על דברים שעשה בעבר.
אתמול נפגשנו ואמר לי שהוא לא אוהב אותי יותר ורוצה לסיים את זה ושהפעם הוא לא יחזור לאחר הפרידה כי בשונה מפרידות קודמות שלנו, הפעם הוא כבר לא אוהב אותי יותר.
נשבר לי הלב וחרב עליי עולמי. ניסיתי להבין איך זה הגיוני ומה אני יכולה לעשות. אמרתי לו שאשים את העבר מאחוריי ואעשה מאמצים לא לריב ושיהיה לשנינו טוב אך הוא אמר שזה כבר לא משנה כי הוא פשוט לא אוהב יותר ולכן לא מוכן לתת עוד הזדמנות לקשר ושזה סופי מבחינתו.

מה אני יכולה לעשות? אני מאוד אוהבת אותו וחושבת שהחיבור שיש בינינו מאוד חזק ומיוחד גם בתור שני בני אדם שלא בזוגיות, אך גם בזוגיות הרגשתי את זה מתחזק, למרות כל הקשיים והריבים..
אני לא רוצה לוותר עליו אבל לא יודעת מה עוד אני יכולה לעשות, כי אם אמר שכבר לא אוהב אותי יותר ולא יאהב יותר והוא לא מתגעגע לזוגיות איתי יותר זה כנראה אבוד .

מבקשת את עצתך מה אוכל לעשות כדי להחזיר אותו ולקבל עוד הזדמנות איתו, אני אובדת עצות ושבורה

תודההוא אמר שלא אוהב אותי יותר ונפרד אנונימית
11 יולי 2019, 04:49

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]