יחסי אישות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

יחסי אישות

הודעהעל ידי מבולבלת » 12 יולי 2019, 12:29

שלום,
אני ובעלי התחתנו לפני שנה וחצי ויש לנו ילדה מתוקה. אנחנו מאוד מאוד אוהבים וחברים.
הבעיה היא ביחסים המיניים.. לא יודעת למה זה פשוט לא קורה יותר מפעם בשבוע!! ואם זה לא יוצא אז פעם בשבועיים.. אם לא הייתי מעלה את זה לבעלי לא נראלי שהיה שם לב בכלל שיש פה בעיה... אני מתוסכלת.. אני לא מצליחה להבין מה הבעיה.. אני נראית מעולה גוף יפה. הייתי רגילה להיות מחוזרת מלא לפני הנישואין וזה פשוט חסר ליי ברמות כי אני לא מקבלת את זה ממנו!!
מלא פעמים דיברנו על זה וזה פשוט לא משתנה.. כל פעם הוא אומר תירוץ אחר ופשוט הבנתי שכנראה ככה הוא...
אני לא חושבת שאצליח לחיות עם תחושה שבעלי רוצה את זה פעם בשבוע כמו צורך בסיסי של כל גבר !
זה קשר לא רגיל באמת אין דברים כמוהו מבחינת בעל ואבא.. אבל כנראה שאי אפשר בלי הדבר השני!!
האמת שזה לי אישית לא חסר ברמה הפיזיתת.. חסר לי זה שהוא יראה לי שהוא רוצה אותי יותר מפעם בשבוע!! וזהוו

יחסי אישות מבולבלת
12 יולי 2019, 12:29
לשחק אותה קשה להשגה - אבל בזהירות... דורית כהן
22 יולי 2019, 07:27

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים