משבר אמון

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

משבר אמון

הודעהעל ידי דנה כהן » 12 יולי 2019, 18:27

שלום 
אני ממש זקוקה לייעוץ ועזרה 
חיינו 20 שנה בשקט ושלווה עם ארבעה ילדים עד שגיליתי שכל השנים היו שקרים קטנים והסתרות  על מנת שלא אכעס
לטענתו לא בגד ולא ניהל רומן מעולם אבל שיקר לגבי מיקומו באותו הרגע .
כן הלך פעמיים למסאזים וטען שזה היה מסאז רגיל למרות שבפעם הראשונה שנתפס הבטיח והבטיח שלא יקרה הבין את הההשלכות ואמר שטעה אך חזר על כך פעם נוספת מאחורי גבי אני עליתי על זה לבד ועדיין המשיך להכחיש עד שלא הייתה לו ברירה והוא  הודה 
אני אישה טובה ומעולם לא חשבתי שיקרה אצלנו דבר כזה 
עברה כבר שנה מאז ועדיין אני כאובה המרפא והמזור לא מגיע זה אדם שהייתי מכורה אליו ברמות של אהבה שלא היו לי מעולם
השבוע שמעתי אותו משוחח עם בחורה ובסוף אמר לה : אשמח לראות אותך ! מדובר על אירוע מטעם העבודה .
אני הרגשתי דקירה בגב הערתי לו אך הוא טען שאני מגזימה יש לציין כי בעבר מחק גם הודעות שלדעתו היו יכולות לגרום לי לכעוס לא הודעות רומנטיות בכלל אבל עדיין הודעות. שיכולות לגרום לי קנאה 
האם לדעתכם הגזמתי בתגובתי לאותה שיחה??? אני כל כך רגישה שלא רוצה לאבד את הבית והמשפחה וכל דבר מקפיץ אותי הוא טען שאין לו חופש ועצמאות אין לו שמחת חיים לטענתו כיוון שאני חיה בפחד מתמיד ומכירה כשמשהו מפריע לי פוחדת שיעשה  טעויות כי הראה לי שכבר מסוגל 

משבר אמון דנה כהן
12 יולי 2019, 18:27

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]