שוקלת להתגרש

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

שינוי בסיסי בגישה שלך!!

הודעהעל ידי דורית כהן » 04 אוגוסט 2019, 07:29

אני יקרה, לדעתי בזוגיות שלכם אתם מחלישים זה את זו, ומשדרים אי אמון כלפי היכולת של האחר להתפתח ולהצליח, ותשדורות הקבועות הללו מרפות את ידי שניכם, ומכניסות אתכם למעגל קסמים שלילי ביותר. יש מרירות וביקורתיות, וחוסר אמון שניתן לשנות משהו.
מתוך הגישה הזאת שניכם חיים ואם לא יחול שינוי בגישה הזאת - זה מה שצפוי לכם ועלול לחלחל גם אל ילדיכם!!!
שני דברים צריכים לקרות:
1.קחי את עצמך בידיים והחליטי שאת יוצאת מן המעגל התבוסתני הזה ומחפשת לעצמך עבודה, כפי שיעצו לך כאן. קחי אחריות על החיים של עצמך. צאי את ממעגל הקסמים השלילי הזה, בעזרת הכוחות שלך. אל תחכי לו. אם הוא לא עובד - הוא יכול לשמור על הילדים כאשר את תעבדי.
2 עליכם לנסות בכל זאת ייעוץ זוגי כדי לרכוש כלים איך לחזק זה את זו,איך להיות חיוביים בפנייה שלכם זה אל זו, כי כפי שכתבת  - עליכם לחזק אחד את השנייה ולא ההיפך...

אגב, לגבי זה שהוא פונה כל כך הרבה להורים שלו - זה לא מפתיע אותי. בן אדם הולך למקום בו הוא מרגיש אהוב. אם הוא לא מרגיש אהוב בביתו - הוא יחזור לקבל תשומת לב ואהדה וקבלה מהוריו. תחשבי על זה.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

שוקלת להתגרש אני
28 יולי 2019, 10:44
Re: תשכחי מזה - הפחד שלך הוא מאוד נכון חן.פ
31 יולי 2019, 04:09
Re: אל תפחדי מכלום, פחד זה דמיון שלנו.הוא לא אמיתי. שמש
04 אוגוסט 2019, 05:32
שינוי בסיסי בגישה שלך!! דורית כהן
04 אוגוסט 2019, 07:29

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"