נפרדתי ממנה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

נפרדתי ממנה

הודעהעל ידי Arsenal » 02 אוגוסט 2019, 13:35

דורית שלום.
מצטער אם זה ארוך
אני בן 31 והיא 33 גרושה ללא ילדים הכרנו לפני שנתיים במועדון היה זוגויות נפלאה אש במיטה מהתחלה אחרי 3 חודש עברתי לגור אצלה מההורים שלי היא כבר השכירה דירה לאחר זמן מה התחילה להעיר לי ולנסות לשנות אותי בהרבה תחומים בתירוץ של אני רואה שאתה סובל אני רוצה שתשנה כדי שיהיה לך טוב דבר שני שיש לה היא בעיית שליטה היא אשה שתלטנית מאד ואני מרגיש שבכל תחום היא מנסה לשלוט עליי לאחר זמן מה התחילו מלא ריבים על זה שאני לא יוזם דברים בילוים ודברים משותפים ואני לוקח אותה כמובן מאליו ובנוסף נצבר לה התחושה בראש שכל הנטל עלייה וכל דבר עלייה להזכיר לי לעשות או לתת לי הוראות לעשות ועל זה היינו רבים המון בעיה נוספת שיש לי שכל מה שהייתי מנסה ליזום הייתי צריך להעביר אצלה לאישור ומלא פעמיים היא הייתה פוסלת על הסף לכן הרגשתי במלכוד מה שאני יוזם היא לא מקבלת ואחרי זה מתלוננת על חוסר יוזמה מתלוננת על נטל עלייה שהיא בעצמה לוקחת הכל עלייה שנינו שונים מאד אני גרתי אצל הוריי רוב חיי והיא תמיד הייתה עצמאית ולבד. ובכל כמה זמן היינו נפרדים כמה פעמיים סילקה אותי מהבית וכמה פעמיים אני עזבתי מיוזמתי כדי לקבל קצת אוויר ככה כל כמה זמן הייתי הולך וחוזר לתקופות של כמה ימים היא רוצה להתקדם לקנות בית ביחד ולהביא ילדים ללא נישואין אני מאמין שזה בגלל הגירושים שלה אני להפך רוצה להתחתן לפני צעדים גדולים שלוש שאלות עיקריות יש לי
1 איך עושים צעדים גדולים אם הקשר לא יציב
2 איך מתגברים על השתלטנות שלה והרגשת הכל עליי
ואתה לוקח אותי כמובן מאליו
3 האם זה בריא לי הקשר הזה נפרדנו לפני חודש ומאז
אני חושב עלייה כל הזמן ואני רוצה ללכת ללמוד ואני מרגיש שהיא לא תהיה שם בשבילי לתמוך בי כי פעם קודמת שהצעתי את זה היא פסלה על הסף ושזה אבן שואבת גדולה מדי והיא לא תהיה מוכנה לסבול וכעת לאחר שנפרדנו היא אומרת לי לך תלמד אני יתמוך בך 100 אחוז במטרה לחזיר אותי אלייה האם היא תחזור לסורה של הכל עליי והתלונות עליי ?

נפרדתי ממנה Arsenal
02 אוגוסט 2019, 13:35
Re: איזה חפירה אחי. תפרד ממנה וזהו יניב
02 אוגוסט 2019, 23:35
תגיב לעניין Arsenal
02 אוגוסט 2019, 23:40
Re: עץ עקום לא מתיישר שמש
04 אוגוסט 2019, 05:28
בת זוג חזקה ושתלטנית שמסרסת ומחלישה אותך דורית כהן
04 אוגוסט 2019, 07:39
Re: Arsenal
05 אוגוסט 2019, 15:25