מצב שלא מבינה אותו

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מצב שלא מבינה אותו

הודעהעל ידי נוגה » 03 אוגוסט 2019, 05:37

היי דורית בוקר טוב.. התיסכול שלי הוא כזה .. אני נשואה 17 שנה פלוס 2 ילדים אני ובעלי היינו במשבר מאוד קשה ליפני שנה ,אבל עברנו זאת, היום הזוגיות טובה ,יציבה,בסך הכל הבסיס מעולה יש הכל.. מה שקצת גורם לי לעירעור אלו הדברים שקורים בנינו שאני לא מבינה בעלי אדם מאוד רגיש את זה לרוב מכילה ומבינה ומכבדת את ההרגשה שלו לסיטואציות למרות שיש פעמים ניראה לי שהוא קצת מגזים אני יתן דוגמא. יצאנו לסרט באונ ליקנות פוקפורן ונאצוס הבחורה הביאה לנו והלכה בעלי בא לבקש מימנה שתוסיף ואני כבר טעממתי אחד ובעלי אמר לי לא נעים לו מה שאני עושה כשהוא הולך לבקש מימנה שתוסיף,אז אני קצת ניפגעתי כי לא הבנתי מה בעצם קרה אז מה טעמתי.. אז אמר שלא נעים לו לבקש שתוסיף כשאני טועמת לדעתי הוא קצת הגזים..אבל סבבה אין לי ברירה לכבד ולהבין.. ואז יצאנו לחניה לאוטו עשינו כנה תמונות שאלו אותנו אנשים אם אנחנו יוצאים מהחניה, ישר עניתי כן..ואז הבחורה שאלה איפה האוטו שנבוא אחריכם אז בעלי ענה לה אל תבואי אחרינו תחכי בסבלנו,ועליי היתבאס למה עניתי כן בלי לישאול אותו כי החלטה היא של שנינו.. אז אמרתי לו שהייתי בטוחה שאנחנו יוצאים בקיצור היתבאס עליי ואמר לי שהוא לא אוהב שאנשים חריו.. אז עניתי לו אוקיי פעם הבאה אשאלא ותו ונחליט ביחד.. אבל עם כל ההבנה שלי וההכלה משהו מבפנים מרגיש לא לא טוב.. משהו לא תקין.. בהיתנהלות הזו.. מרגיש לי שמורידים אותי.. ואלה הבעיות שלנו בזוגיות שאני עושה דברים שמבאסים אותו ואני לא יודעת לנחש מראש כדי לימנוע ואני נורא מתוסכלת!! בבקשה אשמח לעצה מימך איך לינהוג במצבים כאלה,מה לעשות..דיברתי איתו הוא מבקש שאני יכבד את הרגשות שלו ומצד אחד הוא צודק צריך לכבד את הצד השני שמשהו מפריע לו .. אבל איך אני יכולה לימנוע שהוא לא יתבאס מימני כל פעם מחדש משהו בי דפוק?... אני מרגישה רע כי אני תמיד מיתווכחת איתו על כך שהוא מגזים בהיתתבאסות שלו שזה דברים קטנים וצריך להמשיך הלאה.. אולי אני לא בסדר שאומרת לו כך והוא עוד יותר מאוכזב.? אשמח לעצה תודה 

מצב שלא מבינה אותו נוגה
03 אוגוסט 2019, 05:37
כמה מילים על "נפרדות" לעומת שתלטנות דורית כהן
11 אוגוסט 2019, 03:12

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]