חוסר בתקשורת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

חוסר בתקשורת

הודעהעל ידי מבולבל » 06 אוגוסט 2019, 08:36

אני וחברה שלי כבר תקופה ארוכה מתווכחים לעתים קרובות.
הוויכוח האחרון שלנו היה בזמן סקס, היא לפני מחזור ופוחדת שירד לה דם ובכל זאת עשינו את זה, כשעליתי מעליה היא לא רצתה שאכנס ואעשה "יבש " מעליה אמרתי לה שזה מרגיש לי לא נוח ובאתי לסובב אותה מעלי.
היא נעלבה מזה וקמה להתלבש.
היא קמה ואמרה לי שאני חושב רק על ההנאה של עצמי ולא חושב עליה. אני התגוננתי ואמרתי שזה ממש לא נכון וניסיתי להסביר למה זה לא נכון.
*אני אוסיף ואגיד שכל הזמן שאני מדבר היא קוטעת אותי*
היא התחילה להתעצבן על כך שהתגוננתי ואמרה לי שאני כל הזמן מתגונן במקום להקשיב ולהבין.
אחרי מריבה בנושא החלטתי להגיד לה שטעיתי בהתגוננות אבל שתבין שאני בן אדם ובני אדם מתגוננים שהם מרגישים שדוחקים אותם לפינה.(בסיטואציה הסאת בעיקר הרגשתי מבוכה גם)
היא לא הסכימה להבין , לאחר שיצאתי להתאוורר ואחרי כמה שעות נפגשנו שוב ושוב התווכחנו אני הבנתי שאני צריך לעבוד על ההתגוננות והסבלנות שלי ואמרתי לה . והיא סיפרה לי שזה משהו שהיא מרגישה כבר הרבה זמן בסקס ושעם התייעצות עם חברה שלה היא צריכה לרמוז לי ובמיד הוזה לא קורה אז לעצור ולדבר איתי ... היא ניסתה לרמוז ואז במקום לדבר היא תקפה אותי(מה שגרם לי להיכנס לפינה ולהתגונן).
לאחר מכן הסברתי לה שאם משהו יושב עליה שתדבר איתי גם אם זה על נושא טיפה מביך כדי שזה לא יהיה בשיא הלהט של הנושא ואז לפרוק את הכל.
לאחר שישנו בלילה בנפרד בבוקר לפני שיצאתי לעבודה היא אמרה לי שהיא רוצה ממני שאני אהיה יותר סבלני ומבין ברגעי מריבה ושאני אהיה זה שיעצור את הוויכוח .
היא טענה שהיא מאז ומתמיד הייתה חמומת מוח ושאני רק בזמן האחרון אז לי זה יותר קל.
אני הסברתי לה שזה אמור להיות שוויוני ושאנחנו צריכים בתור זוג ללמוד ביחד להיות סבלניים אחד כלפי השניה באותה מידה ושוב התווכחנו .
היא אמרה שאני כל פעם מתגונן שוב פעם... אני לא מרגיש שהפעם התגוננתי בסהכ אמרתי לה שאנחנו צריכים שנינו לעבוד על הסבלנות שלנו... ושלזרוק הערה לצד השני ולהגיד לו רק מה לעשות וגם לעשות יותר זה לא פייר בזוגיות... צריך ששתי בני הזוג ירצו ושתי בני הזוג יעבדו ביחד בכדי שיווצר דו שיח נעים.

חוסר בתקשורת מבולבל
06 אוגוסט 2019, 08:36
דווקא נשמע לי כמו תקשורת טובה... דורית כהן
11 אוגוסט 2019, 06:53

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]