מבקשת לפרוק ולקבל עצה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מבקשת לפרוק ולקבל עצה

הודעהעל ידי אבודה » 06 אוגוסט 2019, 18:20

בת 29 נשואה מזה 7 שנים עם שתי ילדים מקסימים אני אציין שמעולם לא התאהבתי בו ואפילו בהתחלה לא הרגשתי משיכה עד שהתחלתי לאהוב את האדם שהוא.
התחלנו לשמור שבת לפני כ10 שנים הוא המשיך להתחזק ואני נשארתי אותו הדבר בערך מסורתית. חמש שנים האחרונות הרגשתי שאיבדתי את החבר הכי טוב שלי, אין אהבה אין רגש כבר אין כלום משותף! לא הולך לסרטים, לא רוקד באירועים מעורבים, שומר נגיעה וכו לא מחזר לא מפרגן הרגשתי נטושה ובודדה.
חשבתי על גירושים וגם חשבתי שמגיעה לו מישהי ברמה שלו מבחינה דתית כי סה"כ הוא אדם טוב לכל הדעות! פשוט כבר אין חיבור והעולמות מתנגשים וגם לי מגיעה אהבה חיזור מילה טובה ואיש שיחה לדבר איתו.
וידוי קטן... הייתי מאלה שלא מבינה איך אפשר לבגוד ומי שבוגד הוא פחדן שלא רוצה להגיד את האמת וכו' - והתבדתי!! משך חצי שנה ניהלתי רומן עם שכן שלי שמשיחה סתמית יצא שהתחברנו נמשכנו אחד לשניה רוב מערכת היחסים לא כללה מין מלא חוץ מהפעם אחת האחרונה שנפגשנו מה שהורג אותי ממש, כי ניסיתי בכל יכולתי להימנע מזה כי עכשיו על פי הלכה אני אסורה על בעלי.
המאהב שלי נשוי עם 3 ילדים גדול ממני בעשרים שנים הוא חכם ומושך אותי בעיקר מנטלית, כל הדברים שבו יושבים בדיוק על מה שעושה לי את זה כאישה. אשתו והוא בסוג של מערכת יחסים פתוחה הוא אוהב את אשתו ולא יעזוב אותה.
אני רוצה לשכוח אותו ולא מצליחה אין לי דרך להימנע מלראות אותו מאחר והוא גר איתי באותו הבניין.
זה כמו התמכרות שאני נפרדת ממנו ואנחנו חוזרים אחריי יומיים, תנו לי עצות איך ממשיכים מכאן? איך אני מנתקת את היחסים איתו שממילא לא יובילו לכלום ורק יפגעו בי? איך להמשיך מול בעלי שאחרי שהיינו בטיפול מאוד מתאמץ לחדש הכל? (בעלי פרמיטיבי מאוד ואם ידע שבגדתי בו הוא מסוגל להרוג אותי אז כך שלשתף אותו אפילו לא בא בחשבון )

מבקשת לפרוק ולקבל עצה אבודה
06 אוגוסט 2019, 18:20
Re: שלום אבודה אלון
07 אוגוסט 2019, 20:25
עלייך לבחון - בייעוץ אישי - מה העתיד הזוגי הנכון לך דורית כהן
12 אוגוסט 2019, 13:39

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]