אחרי בגידה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אחרי בגידה

הודעהעל ידי דני » 08 אוגוסט 2019, 11:19

אתן קצת רקע , בן 49 , יש ילדים , תפסתי את אשתי בתחילתו של רומן יש לציין שלא חשדתי בכלום לפני ככה שזה תפס אותי בהפתעה , אחרי שגיליתי  עשיתי טעות גדולה  לא אספתי מספיק מידע ולא חיכיתי ישר פניתי אליה עם מה שידעתי  שזה לא הרבה היא הודתה מיד סיפרה את הסיפור שלה ששנים לא הייתי קשוב לה ולא הייתי איתה באמת ושהיא הרגישה לבד , גם לא סיפרה דברים שאני לאמיודע ולא הייתה מוכנה לספר הכל ולא פתחה דברים שלא ידעתי  , ממה שאני יודע לא היה מגע אבל היו דיבורים בטלפון והודעות , חצי שנה מאז המקרה והיא הופכת עולמות משקיעה ויצירתית ואני לא מצליח להאמין לה וההרגשה אליה לא רגילה מצד אחד אני מאוד אוהב אותה מצד שני לא מצליח להאמין לה ולעולם לא אדע מה היה באמת  , השאלה שלי האם כדאי לדעת יותר פרטים על הרומן או להניח לה ולהמשיך לאכול את עצמי במחשבות ? וההאם אי פעם יש מצב שאני יחזור להאמין לה??

אחרי בגידה דני
08 אוגוסט 2019, 11:19
פגיעה באמון היא תופעה ידועה אחרי הגידה דורית כהן
13 אוגוסט 2019, 11:30
תודה לך דני
15 אוגוסט 2019, 09:47

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]