צד המאהבת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי מישהי שהייתה שם » 14 אוגוסט 2019, 05:50

אצלי זה היה רומן רגשי, לא קרה משהו גופני אבל התאהבנו קשות והוא אמר שאני אהבת חייו ואמר שהוא מוכן לשנות את חייו בשביל לממש את הרגש.
אני אמרתי לו - אם אתה רוצה לשנות את החיים שלך זה צריך להיות בשבילך, כי אני לא אצליח למלא לך את כל מה שאתה תוותר עליו ואני גם לא צריכה.
נתתי לו תנאי - אני אוהבת אותך, ומוכנה לחכות זמן מה. אבל לא להיות הצל השלישי בסיפור הזה. תסיים את נישואיך, תעבור לגור לבד, שאתה משפחתך וסביבתך תתרגלו למצב הזה ואז, כשתהיה באמת פנוי, נתחיל לבנות את הזוגיות שלנו.
הוא חשב, הוא הלך לטיפול, זה לקח יותר משנה. הוא התגרש, הוא שכר דירה, הוא חי לבד והתרגל לחיים האלה של הסדרי ראיה, מזונות וניתוק מהחברים המשותפים והמשפחה המורחבת. היה לכולם זמן לעכל את זה ואני בינתיים הייתי רק חברה טובה ותמכתי בו מורלית כחברה, לא יותר.
ובאמת אחרי שנה מהרגע שעבר לגור לבד , התחלנו "לצאת" - כמו זוג רגיל, בלי שהכתם של מאהבת שפרקה משפחה, יהיה חלק מהקשר שלנו.
היום אנחנו נשואים +.
לילדים שלו ולגרושתו היה קשה לקבל אפילו קשר לגיטימי כזה. אבל בסוף הם השלימו עם זה, אז תארי לעצמך מה היה קורה אם הוא היה פשוט קופץ ישר לחיים איתי. זה היה אסון בטוח ולא היינו שורדים את זה והוא היה מתחרט ואומלל.

צד המאהבת שני
09 אוגוסט 2019, 20:01
עליך לחשוב טוב ולקחת ייעוץ דורית כהן
13 אוגוסט 2019, 11:44
Re: מישהי שהייתה שם
14 אוגוסט 2019, 05:50

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]