גיליתי שבן זוגי עושה "לייקים" לבחורות באינסטגרם

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

גיליתי שבן זוגי עושה "לייקים" לבחורות באינסטגרם

הודעהעל ידי :(( » 12 אוגוסט 2019, 07:14

שלום 
אני זקוקה לעצה.
לפני מספר ימים אחרי שפגשתי במקרה בלייק שהבן זוג שלי (בשנה וחצי האחרונות*) עשה לייק באינסטגרם לתמונה די פרובוקטיבית של בחורה, החלטתי להסתכל אחרי מי הוא עוקב וכמה הוא פעיל ב"לייקים"  ונדהמתי לגלות בערך 250 פרופילים (אשר נאספו עם השנים) של בחורות שונות להם נהג לעשות לייקים. 
הרוב המוחלט של התמונות סקסיות  של בחורות בפוזות פרובוקטיביות.
הגילוי הזה ערער את עולמי.
מעולם בן זוגי לא גרם לי להרגיש שהוא לא נמשך אליי או שיש איזשהו חוסר במערכת יחסים שלנו, 
כבר דיברנו על מיסוד הקשר והשלבים הבאים וכרגע אני כל כך המומה ופגועה שלא יכולה לחשוב על להיות איתו באותו חדר.
הכמות והתכנים גורמים לי להתייחס לזה כסטיה.
לאחר שהתעמתתי איתו על הנושא, הוא לא הכחיש והביע חרטה עמוקה ואמר כי לא חשב על המשמעות של הלייק ועל החוסר כבוד שזה מראה כלפיי ועל ההרגשה שזה נותן לי , על הבטחון העצמי שנפגע וכו'. בנוסף אמר שמעולם לא יצר קשר עם אף בחורה. 
לאחר העימות הבטיח כי הדבר לא יחזור על עצמו ומחק את כל הפרופילים שיש להם אופי לא נאות ולא מכבד .
*בעבר כאשר ראיתי שהוא עושה לייק לתמונה פרובוקטיבית אחת - הערתי בחצי ציניות על הנושא וציפיתי שמזה יובן כי הנושא הזה לא לעניין, הוא טוען שלא הבין מעולם שזה מפריע לי ולכן לא חשב לעומק על הנושא והמשיך לעשות לייקים באופן קז'ואלי*

למרות זאת , כבר עברו מספר ימים ואני מתקשה להמשיך הלאה, בראש עוד רצות כל התמונות, תחושת הגועל העלבון וחוסר באמון לא נרגעת .
אני נסערת מאוד קשה לי לחשוב על המשכיות הקשר כרגע כאשר האמון נפגע ככה.
אציין כי למעט הנושא הזה  המערכת יחסים שלנו היתה מאוד יציבה ומאוד אוהבת, ויכוחים פה ושם כמו כל זוג שבסוף נגמרים בפשרה -  והנושא הזה נחת עליי כרעם ביום בהיר 

אשמח לעצה ,
האם אני מגזימה ? איך להתייחס לסיטואציה? האם לנתק את הקשר על סמך ההרגשה הרעה שיש לי?

תודה

גיליתי שבן זוגי עושה "לייקים" לבחורות באינסטגרם :((
12 אוגוסט 2019, 07:14
לא סוף העולם. חשוב עכשו לא לדכא את היצריות הטבעית שלו דורית כהן
15 אוגוסט 2019, 06:38
בד"כ מאוד מסכימה אתך, אבל הלייקים אחת
15 אוגוסט 2019, 13:07
Re: המשך אחת
15 אוגוסט 2019, 16:10
מסכימה לגבי הלייקים דורית כהן
28 אוגוסט 2019, 05:37

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"