מתחילה להתרחק

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מתחילה להתרחק

הודעהעל ידי מבולבלת מאוד » 23 אוגוסט 2019, 11:57

שלום, אני ובן זוגי ביחד כבר שנה וחצי עוד מעט.
הזוגיות שלנו בעיקרון מאוד טובה ,אנחנו מדברים על הכל ועל כל דבר שיושב. הוא בן זוג מושלם מבחינתי הוא אכפתי, מפנק, אוהב ומקשיב. האהבה שלנו הדדית מאוד אחד כלפי השניה.
,נוסף על כך, מעולם לא היו לנו בעיות במיטה ותמיד הסקס ביננו היה מדהים וטוב.
רק שלאחרונה קוראת אצלי תפנית מסויימת.
הבן זוג שלי מאז ומתמיד היה קצת קיטצ'י ומאוד אוהב להראות את זה ולהפגין חיבה.. פעם הייתי ממש מתלהבת ואוהבת את זה אבל לאחרונה זה פשוט דוחה אותי וגורם לי לקחת מה צעדים אחורה. הוא שם לב לזה, הוא רואה על השפת גוף שלי שאני מרוחקת יותר. אני מנסה להסביר לו שזה מרחיק ונסיתי להסביר הכל אבל אני עדיין לא מבינה מאיפה זה נובע וזה ממשיך להציק. אז יצא ולא שכבנו כבר כמה שבועות (בהתחשב לכך שאנחנו נפגשים אחת לכמה ימים)
בנוסף , התחיל לי קשר לאחרונה עם בחור מהעבודה, בנתיים ידידותי לגמריי אך אנחנו רואים סדרה ביחד ומתאמנים ביחד אבל אין ביננו איזה משהו מיני..אנחנו כמו איזה 2 חברים בנים.
הבן זוג שלי ממש מקנא וזה מובן, אבל אני לא יכולה להשתלט על העצבים שלי שהוא מעיר לי על זה.אני מרגישה פשוט רע עם עצמי ואני לא יודעת מה אני אמורה לעשות כשאני מרגישה שהחשק שלי נעלם בזוגיות בלי סיבה. כי הסקס באמת מדהים.ואני אוהבת את מי שהוא

מתחילה להתרחק מבולבלת מאוד
23 אוגוסט 2019, 11:57
עליכם להתמודד עכשו עם 3 גורמים: דורית כהן
28 אוגוסט 2019, 07:11

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]