בעיה באינטימיות בקשר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בעיה באינטימיות בקשר

הודעהעל ידי יובל » 24 אוגוסט 2019, 23:15

היי דורית
שמי יובל בן 38, זוגתי בת 33, שנינו רווקים גרים יחד, ונמצאים בזוגיות כבר למעלה משנה.
אני עומד בצומת דרכים ואשמח לעצה.. זוגתי הבהירה כבר לא פעם אחת שהיא כבר מזמן מצפה ממני לטבעת, ואני באמת לא רוצה להחזיק אותה יותר מידי, אך מצד שני קשה לי לעשות את הצעד הזה.
תראי האמת שהיא במאת מדהימה מכל בחינה אפשרית אפשרית!! ובאמת יש שם כל מה שחיפשתי בהמון מובנים. היא בת זוג מדהימה חברה טובה, יש שם אהבה גדולה ומשיכה חזקה, ושנינו מוכנים לזה וגם באותו שלב בחיים.
אבל יש לנו בעיה לא פשוטה בתחום האינטימי, האמת שהיא לא אשמה בכך. היא עברה פגיעה מינית בילדותה וזה גרם לה לטראומה וסלידה בכל הנוגע ליחסי מין ובכלל למיניות שלה עם עצמה. וגם כשיש בינינו סקס.. היא לא אוהבת לגעת בעצמה, לא אוהבת שאני נוגע בה, סולדת ממין אוראלי ולא מוכנה לנסות תנוחות שאולי יגרמו לה (ולי) ליותר התלהבות ועונג. חיי המין שלנו בנאלים לא מסעירים ולא מלהיבים. אני אפילו לא מצליח לגמור למרות שמבחינה פיזית היא נורא נורא מושכת אותי אולי יותר מכל בת זוג בעבר. היו לי בנות זוג בעבר שהיינו חוזרים מהעבודה בצהריים לקווייקי מרוב חרמנות אחד על השני, והאמת שזה גם נתן לדעתי המון "אש" לקשר..! וכאן רק שאני מציע דבר כזה היא בהלם, רמת התסכול אצלי כבר חצתה את גבול הייאוש.. אני באמת מנסה להבין ולהיות שם בשבילה, ומבין שיש לה קושי בגלל מה שהיא עברה, אבל גם תוהה עם עצמי מה יהיה אחרי שנתחתן? אני לא רוצה לבזבז את הזמן שלי..
תודה

בעיה באינטימיות בקשר יובל
24 אוגוסט 2019, 23:15
יחסי מין מלאת אהבה
26 אוגוסט 2019, 08:30
כדאי מאד שהיא תעבור טיפול אצל מומחית לפגיעות מיניות דורית כהן
28 אוגוסט 2019, 07:31

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]