התמודדות עם פרידה ורצון לחזור

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

התמודדות עם פרידה ורצון לחזור

הודעהעל ידי נעם » 30 אוגוסט 2019, 11:25

אני ובן זוגי נפרדנו לאחר שנה ביחד. הקשר היה טוב ברובו אבל רצוף ריבים שסבבו סביב היכולת שלי לסמוך עליו.. הקשר התפרק כשהתחלנו לדבר על מעבר דירה ביחד. הוא החליט שהקשר הזה לא בריא ושכל אחד מאתנו צריך לעבור טיפול לבד ושהעתיד אינו ידוע.
הוא אמר לי שהוא אוהב אותי בעת הפרידה ושהוא לא יודע אם נחזור או לא. אני מרגישה שהמצב הזה תוקע אותי במקום כל כך לא טוב בו אני רגשית עוד תפוסה עליו ומחכה רק לרגע שהוא יתחרט ויחזור..
ניסיתי להלחם עליו חודש, התקשרתי ושלחתי הודעות בלי הפסקה-תמיד הקשיב וניסה לעזור עד שהבין שפשוט לא נוכל לצאת מהמצב הזה כל עוד זה ימשך ככה ובשיחה האחרונה אמר לי שהוא יחסום אותי אם אמשיך לשלוח לו הודעות.
מרגישה שחרב עליי עולמי, לא מבינה איך הדברים התדרדרו ככה ואיך אני אמורה להמשיך כרגע עם החיים שלי..
מפחדת להיות במקום שאני רק מחכה שהוא יחזור ולגלות שהוא כבר המשיך הלאה..

התמודדות עם פרידה ורצון לחזור נעם
30 אוגוסט 2019, 11:25
Re: עדי שם בדוי
30 אוגוסט 2019, 11:43
Re: נעם
04 ספטמבר 2019, 19:15
Re: מישהי
04 ספטמבר 2019, 20:31

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]