בעיה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בעיה

הודעהעל ידי אביעד » 31 אוגוסט 2019, 19:45

היי
אז אנחנו נשואים 4 שנים, הורים לילדה ועוד אחת בדרך.
אישתי רק מתלוננת.
לא מסוגל לשמוע כבר. קשה לי, כואב לי, לא אכלתי, לא ישנתי כאילו כל פעם שמגיעים לשיחה, מתוארות הצרות שלה... ברמה שאני נמנע מלשוחח איתה.
מבחינתה שיחה=אני אספר מה קשה לי.
ולצד שלי, שמתי לב שחברה שלה, שהיתה גם מין חברה שלי התחילה לזרוק לי ביקורת מרומזת.

קראתי התכתבויות של אשתי ושלה בנייד( אני לא הכי בסדר... מודה. כל מי שמתכנן לכתוב ולהתעמק בכמה חדרתי לה לפרטיות, אני מודע לבעיה אז אין צורך לציין את זה שוב.... אבל מצד שני תקשיבו להמשך)
אשתי על בסיס יומיומי כותבת לה כמה אני מעצבן, ולא עשיתי כלים, ולא הוצאתי את הכלב, ולא הרדמתי את הילד וכו וכו
אני בהחלט עושה בבית, פחות מאשתי, אבל אני עובד במשרה מלאה ומממן אותנו, אשתי עובדת סביב רבע משרה ולכן בעיני הגיוני שהיא תקום יותר לילד ותעשה יותר בבית...

בתגובה, החברה היתה ממש מסיתה נגדי, קוראת לי "בן זונה", "אפס" וכו
ואשתי, לא ממש טורחת להבהיר לה שהיא מדברת על בעלה.... טיפה של כבוד אלי או כבוד עצמי אין בשיחה כזו. מכל הצדדים.

מרגיש ממש ממש כאיחו נבגדתי.
( בסדר.. הבנתי שאני לא בסדר בעניין ההודעות, אבל זה בא כתגובה ליחס מהחברה... שפשוט בחוצפה גדולה מאוד החליטה שהיא מתערבת בקשר)

מה אומרים?

בעיה אביעד
31 אוגוסט 2019, 19:45
Re: אביעד אור
04 ספטמבר 2019, 03:45
Re: אביעד
04 ספטמבר 2019, 09:05
קיימת מרירות וצריך לטפל בה. החברה זה משני... דורית כהן
06 ספטמבר 2019, 03:30

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים