ייעוץ זוגי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

ללמוד להתגמש, לחפש פתרונות יצירתיים לפער ביניכם

הודעהעל ידי דורית כהן » 09 ספטמבר 2019, 07:11

יקי היקר, אני שמחה שיש לך זוגיות כה מדהימה. זה צריך להיות ברור שכאשר נכנסים לזוגיות רצינית, שני בני הזוג צריכים לעשות שינויים וויתורים, כל אחד מן הצד שלו. כל מיני הרגלים ונוהגים מתחילים להשתנות ואחד מהם זה צורת הקשר עם המשפחה המורחבת. 
מכיון שלך חשוב לבקר את משפחתך פעם בשבוע, אני חושבת שזה יהיה סביר אם תמשיך לנסוע אליהם לבדך לארוחות שישי ברוב הפעמים, בלעדיה, אבל פעם בחודש תתארח אצלם עם בת הזוג שלך לכל הסופ"ש, ותכבד את הצורך שלה לשמור את השבת ולא לנסוע. 
אם השינוי הזה מרגיש לך מוגזם - עליך לבדוק עד כמה בת הזוג שלך תהיה מוכנה להתגמש. הבא בחשבון שאם לא אתה ולא היא מתגמשים עם הזמן ועם ההיכרות ביניכם - צפויים לכם קשיים שרק ילכו ויתגברו כאשר יהיו לכם ילדים. הפער הדתי יופיע בכל מיני צורות ויפריע לכם. או ששני בני הזוג מתגמשים וזזים מן העמדות הראשוניות שלהם, או שזה לא יצליח. כי ככל שתהיו יחד יותר זמן - ההתאהבות הראשונית כבר לא תהיה שם, והפערים יפריעו לכל אחד מכם הרבה יותר מאשר עכשו.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580ייעוץ זוגי יקי
05 ספטמבר 2019, 16:14
ללמוד להתגמש, לחפש פתרונות יצירתיים לפער ביניכם דורית כהן
09 ספטמבר 2019, 07:11

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]