בגידה באמון ומשבר בנישואים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בגידה באמון ומשבר בנישואים

הודעהעל ידי דילמה 38 » 06 ספטמבר 2019, 09:22

היי רציתי לשתף אתכם במיקרה שקרה לי
מיסתבר שרחשי הלב שלי אף פעם לא מטעים אותי
כך שלפני זמן של קרוב לארבע שנים עקבתי בקביעות אחרי הסמסים שלה בווטסאפ וגיליתי שהיא והבוס שלה מפלרטטים בזמן שאני לא הייתי בסביבה או שלפחות ככה שמצאו זמן של שקט לבדם
בוצעו המון הודעות של געגוע וסוג של כימיה
לאחר שפתרתי את הסוגייה הזאת וחזרנו להמשך נישואים באושר מיסתבר שעד לפני פחות מחודש שוב משהו עירער אותי לגבי זה והפעם החלטתי לשים מכשיר ציתות בכל מקום שהיא תיהיה
ואכן שוב תפסתי והפעם שיחת טלפון "מרעישה"
שהתוכן שלה היה מדובר נטו על החיים האישים ואיך שהוא צריך לפרגן לה על המראה שלה וכמה שהיא מיתגעגעת ומיתגעגעת להרגיש אותו וכשעלה נושא שהבוס אמר שהיא חייבת לחזור לעבודה יש מלא מה לעשות ולהראות אז היא שאלה מה תעשה ??
תראה לי את התקרה ??
אז ענה לה : תקרה ,רצפה , מה שתרצי
אותי זה השאיר פעור פה והעמדתי דברים על קנם
ככה שאחרי שנידהמה והסבירה שהיא מעריצה אותו בקטע של איש חכם ובעל מעמד גבוה בחברה אז גם רצתה לשמור על התנאים הטובים שיש לה בעבודה שלה ופחדה אם תיתנהג אחרת מה יכל לקרות לפרנסתה
אחרי הכל היא נישבעה בילדים שלא הגיעו למצב של מגע מיני ולא חשבה לכיוון הזה
השאלה שלי מה אתם הייתם חושבים בנושא
מה הייתם עושים ואיך ממשיכים ??
תודה

בגידה באמון ומשבר בנישואים דילמה 38
06 ספטמבר 2019, 09:22
Re: חד וחלק ברק
06 ספטמבר 2019, 15:26
Re: ברק אור
07 ספטמבר 2019, 06:12
Re: לאור אבי
07 ספטמבר 2019, 12:48