איןכוחות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

איןכוחות

הודעהעל ידי מיואש66 » 07 ספטמבר 2019, 06:21

היי, גבר בן 28. בדיוק חגגנו שנתיים נישואין. בהתחלה היינו עושים את זה כמו ארנבים לאחר החתונה דעיכה משמעותית בסקס טוענת שהיא אולי לא אוהבת..(איך קרה פתאום?) סקס היא לא יוזמת.. טוענת שיש לה דימומים בנרתיק לאחר מחזור.אנחנו זוג צעיר ואני סימנתי כבר בחודש שאנחנו מקיימים יחסי מין אולי פעם בחודש במצב הטוב. היא בחורה טובה מבית טוב. אין לה הרבה חברות והרוב נשואות עם ילדים.הלכנו לייעוץ זוגי פעמיים ונראה שאין עם מי לדבר רבים לא מעט על הנושא הזה טוענת שהלכה לטפל אצל רופא בקשר לדימומים אבל אין התקדמות. לבגוד בה זו לא אופציה בכלל ואני ממש רוצה ילדים אך מבין שעם ילדים יהיה יותר קשה הרבה יותר והמצב לא ישתפר מבחינת סקס.. יש לי יכולת הכלה מטורפת ויש לי אהבה אלייה ואני מכבד את הרצונות שלה..
היא פחות מכינה לי אוכל פחות בהכל. מוצא את עצמי באתרים פורנוגרפים נשאר לבד הרבה בבית. אני דואג להיות רומנטי עושה לה ארוחות מידי פעם יוצאים לבלות אך אין סקס ואני מאוד אוהב מאוד. הרבה תירוצים לפי דבריה אולי זה בגלל שהיא שמנה ככה היא טוענת אבל קיבלתי אותה איך שהיא גם בחתונה. הייתי יוצא עם הרבה בחורות בעבר. סקס מבחינתי לא היה האישיו אבל כשאתה נשוי עם אישה זה אחרת. אני לא מצפה שיהיה חשק לסקס כל יום כל שעה ברור שתהיה ירידה אבל לא פעם בחודש.
אני מתחיל להרגיש שאין לי עם מי לדבר ולשתף אני מרגיש שאני לא מושך.. אוכל כאפות שאולי אני לא בסדר. אולי בגלל האיבר מין שלי? אבל אני הראשון שלה גם אז מה זה משנה? מתוסכל ברמות מטורפות שוקל מאוד לעזוב. המשפחה שלה מקסימה מחבקת אוהבת עזרו לי המון אבל היא כאישה החיסרון גובר על היתרון אני זועק לעזרההה!!!

איןכוחות מיואש66
07 ספטמבר 2019, 06:21
Re: מישהי
07 ספטמבר 2019, 19:04
עליך גם לבדוק את עצמך בתור ה"חונך" המיני הראשון שלה דורית כהן
09 ספטמבר 2019, 07:58

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]