האם בהקשר שלי, קשר וירטואלי הוא בגידה ?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: לנבגד ולנבגד סימן שאלה

הודעהעל ידי עדי שם בדוי » 22 אוקטובר 2019, 19:07

לנבגד היקר,
אני שמחה שהתשובה שלי עזרה לך במשהו. הללויה על כמה דברים טובים שלפחות יצאו מהתקופה המזעזעת ולמודת הסבל שלי:)
כשאתה אומר שעברת שנה של גיהנום... כמה אני מבינה. הלוואי ואנשים שנמצאים על סף בגידה יוכלו לתת למילים האלה להדהד בהם לרגע ולשנות את בחירתם.

לנבגד? סימן שאלה היקר,
אני מצטערת לשמוע על מה שעובר עלייך. קריאה בפורום הזה, כמו שהיא מאירת עיניים, כך היא יכולה גם להיות מתסכלת... פעם חשבתי שיש זוגיות טובה וזוגיות לא טובה. גיליתי עולם של כל השטחים האפורים שבאמצע... חוסר התאמה, אהבה שנגמרה, אנשים שחיים ביחד אבל משתוקקים להיות לחוד... רצונות הפוכים... וכל אלה שפתאום יום אחד הבינו, שבן זוג אחד לא מספיק להם.

חוץ מהבגידה שאתה מתאר, הייתה או לא הייתה... הייתה וירטואלית או לא... אשתך במפורש ביקשה לפתוח את היחסים עוד לפני הבגידה. איך הסתיים אז הייעוץ? הגעתם להחלטות? האם היא הסכימה לזוגיות מונוגמית?
והאם אתה יודע מה הסיבות שהיא ביקשה להיות בזוגיות לא מונוגמית? האם היא רוצה להיות בקשר עם כל מי שהיא תחפוץ, בלי מגבלות, או שזאת הייתה הדרך שלה לבקש לעצמה משהו מסוים שחסר לה בזוגיות?
בקיצור, לפני שאתה שוקל אם להישאר או לעזוב, כדאי שתברר מה הכוונות שלה. אם היא לא יכולה להיות בקשר מונוגמי, אתה צריך לקבל החלטה האם זה משהו שיכול להתאים לך או לא.

האם בהקשר שלי, קשר וירטואלי הוא בגידה ? נבגד ?
21 אוקטובר 2019, 15:48
מקרה זהה נבגד
21 אוקטובר 2019, 20:26
Re: נבגד ?
21 אוקטובר 2019, 22:43
לנבגד? נבגד
22 אוקטובר 2019, 04:34
Re: לנבגד ולנבגד סימן שאלה עדי שם בדוי
22 אוקטובר 2019, 19:07
Re: נבגד?
23 אוקטובר 2019, 11:15
Re: עדי שם בדוי