האם התנהגות של חברתי נורמלית

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

האם התנהגות של חברתי נורמלית

הודעהעל ידי ר.ל.א » 25 אוקטובר 2019, 11:14

שלום אני בן 23 יוצא עם חברתי מגיל 16 כבר 7 שנים . ( אולי כי התבגרנו ) אז אני לאחרונה מרגיש שהיא משתלטת עלי ..קובעת לי מה ללבוש רוצה לשנות בי דברים גופנים שמפריעים לה בי כגון לייזר בעניים ניתוח אף . אני שלם עם עצמי אבל היא בעד ניתוחים וטוענת שלטובתי היא רוצה. כל הזמן היא שואלת את חברות שלה והוריה איך אני לבוש מסופר ואיך אני ניראה . כל הזמן היא משווה אותי לאחרים . ובכל אירוע רוצה שאקנה בגד חדש ( אין לי כסף ) שלא יראו אותי עם משהו שלא מוצא חן בעיניה ....וגם אומרת לי כמה לשים כסף כשזה מהצד שלה ...אני כרגע מבובלבל על עתידי המקצועי מה ללמוד והיא מלחיצה אותי יותר ורוצה שאעבוד ואלמד ואני נעשה עצבני ולחוץ יותר . אני מרגיש שבא לי כבר למות . אימי אומרת לי שכשיש חברה לא צריכים להיות ככה עצבנים מתוחים ולחוצים . שצריך שהחברה תשמח תתחשב . . מה דעתך ??????? הודה להסבר???

האם התנהגות של חברתי נורמלית ר.ל.א
25 אוקטובר 2019, 11:14
Re: אתה מאפשר לה ליאת
26 אוקטובר 2019, 05:50
אמא שלך צודקת... דורית כהן
26 אוקטובר 2019, 16:09

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]