פרידה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

פרידה

הודעהעל ידי רום » 05 נובמבר 2019, 08:47

היי אני בן 23 והבחורה שאיתה יצאתי עד לפני שבוע בת 21.
אני וחברה שלי נפרדנו לפני כשבוע לאחר מערכת יחסים של שלוש שנים.
הקשר שלנו בתחילתו היה מדהים התקשורת הצחוקים הכיף והרצון כל הזמן לראות אחד את השניה.
לאחר כשנה וחצי התחילו כל מיני בעיות שיצרו ריבים רבים,
כאלה קריטיים יותר וכאלה שקצת פחות.
בתקופה האחרונה בערך כשלושה חודשים שאנחנו מאוד חמומי מוח אחד כלפי השניה , חסרי סבלנות!
נוצר בינינו אנטי לא קטן .
בין אם זה שאני מסתכל על הדרך שבה היא מדברת וזה מעצבן אותי ובין אם זה שהיא צריכה ייעוץ ומבקשת אך מתנהגת אלי כאילו אני מתנשא אליה, נוצר בינינו מרחק גדול(לא פיזי).
מאז הפרידה אני לא מפסיק לחשוב עליה , לא מפסיק לחשוב האם כן יכולנו לתקן את זה , הרי אנחנו אוהבים אחד את השניה בטירוף וזה ידוע לשתינו.
לאחר הפרידה יצא לנו לדבר ובשיחה שלנו הזכרנו אחד לשניה כמה הוא /היא מיוחד/ת והערכה אחד כלפי השניה ולא הפסקנו להגיד כמה אנחנו אוהבים אחד את השניה .
אני יודע שאני אוהב אותה ... אני לא יודע האם כן לנסות לחזור אליה או לא (???) .
אני יודע בוודאות שלא יכולנו לנהל שיחה על המצב ולתקן אותו בסוף הקשר כי היינו כל כך אנטי אחד לשניה, אבל אני חושב לעצמי אולי לאחר שבוע אנחנו נרגענו קצת ויש אפשרות להקשבה ? האם יש אפשרות לתיקון ?
אנחנו הרי 3 שנים ביחד והיה לנו המון רגעים מדהימים בקשר !! המון דברים טובים וכן כמובן שגם היה לכל אחד בעיות עם הקשר (זה משהו שאני מאמין שיש לכל אחד אין מושלמים)
אני באמת תוהה ... מה אני אמור לעשות עכשיו ?
אשמח לייעוץ אני מבולבל מאוד.

פרידה רום
05 נובמבר 2019, 08:47
Re: רום
06 נובמבר 2019, 13:10
Re: טעות
07 נובמבר 2019, 06:33
אם מדובר רק על בעיות תקשורת - ייעוץ מהיר יכול לעזור דורית כהן
13 נובמבר 2019, 12:55

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: MSN [Bot]