משבר בזוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

משבר בזוגיות

הודעהעל ידי נועם » 15 מרץ 2020, 06:52

הי,,
אני נשואה 18 שנה עם בעלי, שלושה ילדים זוגיות טובה ומאושרת. מוקפים בהמון חברים ולעולם לא היו משברים קשים.
במהלך שלושת החודשים האחרונים אני מרגישה שבעלי מתרחק ממני מאוד, כמו רכבת הרים...לכאורה מתנהג רגיל אבל מאוד מרוחק, מתקשה להתקרב אליי. אני לא מבינה מאיפה זה הגיע וזה מאוד קשה לי...בתחילה תירץ את זה בלחץ בעבודה ולאחר מכן הטיל את הפצצה ואמר שמרגיש " שירד לו"...לדבריו בגלל כמו מיני התנהגויות שלי...שאגב ממש לא השתנו. קיבלתי את זה מאוד קשהההה זה שוק והלם . בתחיחה ניסיתי להכיל ואמרתי שזהו כנראה משבר סביב גיל ה40 ושאמי אעבוד על עצמי וכך עשיתי, ממש השתדלתי וכלום לא עזר. וגם הוא מעיד שהשתלתי מאוד. ובאופן טבעי לאחר מכן התחיל כעס ותסכול מאוד גדולים. הפגיעה היא עצומה אני מרגישה דחויה . נכון לעכשיו בעלי הבטיח לנסות ולעבוד על זה ואני רואה שהוא לא מצליח ...מתקשה להתקרב אלי ולדבר איתי. הלב שלי שבור ואני בטח לא מצליחה לקדם משהו מהמקום של המשבר של חוסר האמון במה שהיה הכי יציב בחיי.
אגב, כמובן שלא היה מנוס מלשאול אותו האם היתה בגידה והוא נחוש שממש לא ואני נוטה להאמין. בעלי נראה מוטרד מאוד, לא ישן טוב וממש מרוחק ואני גם מתקשה להתקרב אליו כי אני מרגישה שקשה לו עם זה וגם בגלל שאני מרגישה דחויה מאוד.
עוד אציין שמה שמוזר לי הוא שלא היתה שום מריבה קשה או בעיה שלא ידענו בעבר ושלא התמודדנו איתה.

משבר בזוגיות נועם
15 מרץ 2020, 06:52
Reנועם: מנוסה
18 מרץ 2020, 19:53
Re: נועם
20 מרץ 2020, 19:19
מסכימה איתך שזהו משבר בזוגיות - וצריך לטפל בו. דורית כהן
24 מרץ 2020, 06:56

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot], Google Feedfetcher