בעלי אמר שלא נמשך אליי ולא אוהב אותי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בעלי אמר שלא נמשך אליי ולא אוהב אותי

הודעהעל ידי מיואשת » 20 מרץ 2020, 16:28

שלום,

אני נשואה 18 שנים וקצת עם 3 ילדים מדהימים אני ובעלי רבים הרבה בעיקר הוא שאומר שאני לטובת המשפחה שלי מה שלא נכון כי אני מגוננת עליו מולם והוא לא רואה את זה והאמת שאני לא ממש מספרת לו כי הוא לא ממש מתחבר אליהם בשנים האחרונות בשנה האחרונה הוא התחיל לעבוד במקום מסוים ובחצי שנה האחרונה הוא התחיל לשים לב יותר לעצמו תארגן לעבודה כמו דוגמן התחיל לרזות התחיל פשוט להתנהג מוזר הנייד לא יורד לו מהיד וכל הזמן כשמגיע הביתה שם אוזניות על האוזניים עם מוזיקה ולא מרגישים אותו לפני חודשיים אם לא יותר אמר לי אני לא אוהב אותך יותר אני לא מחפש שפחה אני מחפש בת זוג כי האמת שאני הלא בסדר עושה בשבילו ולילדים הכל בשבילו אפילו אני מתדלקת לו את האוטו ודברים הזויים כאלה ופתאום לפני חודש אולי קצת פחות התחלתי לחשוד בו פניתי לקבל פירוט שיחות ואז הוא קיבל הודעה שפניתי אליהם והוא ישר שלח לי הודעה מה אני צריכה מהםועניתי שסתם רק בשביל להוזיל את המחירכמובן שהוא לא האמין לי וירד מזה כדי לא לעשות דרמה מזה כדי שלא ארגיש שהוא נלחץ מזה ובנוסף בדקתי לו את הפייסבוק ואז עשיתי משהו לא כשר שמתי לו מכשיר מקליט ברכב וכמובן ששמעתי דברים שלא מאחלת לאף אחד כמו "את בלחץ את בלחץ אל תדאגי היא רק בדקה את הפייסבוק" ואחר כך גם הוא המשיך לפלרטט איתה הייתי שבר כלי מאז ועדיין המשכתי לשים לו כדי להיות בטוחה במה שאני שומעת אני בבעיהקשה קשה כי אני עדיין אוהבת אותו אבל הוא אמר שהוא לא וכמה פעמים אפילו אמר שלא נמשך אליי עכשיו אנחנו בקצת רגיעה וקשה לי לשכוח את מה ששמעתי ואנחנו רוצים ללכת לטיפול אחרי ששכנעתי אותו אני ממש לא יודעת מה לעשותהאם ללכת לטיפול זוגי וזה יעזור או לותר? הלוואי והיתה לי תשובה לעצמי אשמח לשמוע חוות דעת 
רק היו עדינים כי איך אומר המשפט "אל תשפוט אדם עד שתגיע למקומו"  

בעלי אמר שלא נמשך אליי ולא אוהב אותי מיואשת
20 מרץ 2020, 16:28
לנצל את המשבר בתור הזדמנות לערוך שינויים בדפוסים שלכם דורית כהן
23 מרץ 2020, 09:35
Re: למיואשת דקל
23 מרץ 2020, 16:16

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]