רצון בפרידה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

רצון בפרידה

הודעהעל ידי גלי » 21 מרץ 2020, 16:03

שלום רב , אני בת 40 נשואה מזה עשר שנים ויש לנו ילדה משותפת בת 8. אני נמצאת במשבר אולי הגיל תורם את חלקו ..שעליי לקחת החלטה בהקדם שמא אבזבז עוד שנים מחיי. הזוגיות שבה אני נמצאת נטולת משיכה כלפי בעלי. הוא מצידו כן מחפש קרבה ואילו אני מרחיקה אותו. מה שתרם לזה כמובן אלו אלמנטים באישיות שלו שאני פחות מעריכה. אני מבקרת אותו על ההתנהלות שלו שהוא לא בעשייה רוב הזמן. העובדה שאני מרחיקה אותו מייצרת אדם מתוסכל שמדבר לא פעם בחוסר סבלנות והתפרצויות. אף אחד מאיתנו לא קם והולך (הוא יכול לסחוב עוד שנים ככה ) אני רוצה להגשים שוב את האמהות שלי ולרכוש בית ואני לא רואה את זה קורה איתו האם טיפול זוגי יכול להעיר משהו ? יש גם פחד לפגוע בילדה שתצטרך להסתגל לבית חדש בנוסף לשינוי של התא המשפחתי ( הוא אמר שאם אני לא רוצה אז שאצא מהדירה ) אשמח לתגובות

רצון בפרידה גלי
21 מרץ 2020, 16:03
Re: רצון לעזוב דקל
22 מרץ 2020, 20:02
הסבר על גורמים להצלחת טיפול זוגי דורית כהן
26 מרץ 2020, 07:04

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים