בדידות גדולה ומלאת רצון ליצור קשר עם מישהו מפורסם מסוים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בדידות גדולה ומלאת רצון ליצור קשר עם מישהו מפורסם מסוים

הודעהעל ידי לימור » 22 מרץ 2020, 20:50

שלום דורית.
אני ממש מתחננת שתעני לי. אני בודדה אין לי קשר עם  אף אחד חוץ מההורים גם ככה ההורים  שלי מבוגרים אני לא נשואה אין לי ילדים אני קצת מוגבלת נפשית ויש לי סכרת ואסטמה. מרוב בדידות  הלבד הזה כן הייתי צריכה לקבל עזרה רגשית ובבקשה אני ממש לא משוגעת או חולת נפש חס וחלילה גם אנשים במצוקה מקבלים טיפול רגשי.על תכעסו שאני כותבת ככה. בגלל הקורונה גם הטיפול הרגשי שלי הופסק אין לי עם מי לדבר בגלל זה אני כל הזמן מול הטלוויזיה והאינטרנט תאמיני לי אני יושבת כותבת ובוכה ולא אכפת לי כבר עם כל מי  שנמצא באתר הזה רואה את זה. אמנם חס וחלילה אני לא רוצה לעשות מעצמי מסכנה, אבל בגלל הבדידות בגלל שאין לי עם מי לדבר וכל הקורונה הזה ומי יודע מתי זה יגמר יש איזה מישהו מאוד מפורסם אני לא רוצה להגיד את שמו אבל אני כל כך אובססיבית לדמות הזאת. אני בלי סוף נכנסת לפייסבוק שלו לאתרים שלו אני מרגישה שאני כל כך רוצה לדבר איתו, אני יודעת שזה נשמע מצחיק ולא מתאים אבל זה בגלל הבדידות שאני חווה אני לא חוויתי אהבה אמיתית בחיים שלי רק משברים של אהבה אבל לא אהבה אמיתית של בן זוג. כל כך כואב לי אני מקנאה בכל אלה שנשואים עם ילדים יש להם חיים כיפיים יש גם כאלה שלא טוב להם אני מבינה בתוך הנישואים אבל אני בכלל אני לבד בלי אהבה בלי בן זוג רק אימא ואבא אינטרנט וטלוויזיה. הכי חשוב לי בבקשה שתעזרי לי עם אותו מפורסם. דרך התוכניות שראיתי אותו אני מרגישה אליו כל כך רגש כאילו אני מחפשת רק חיבוק ממנו עם היה לי פייסבוק אינסטגרם או משהו כזה הייתי כותבת לו אבל הבעיה שאין לי פייסבוק וכל זה ואני מסתכלת דרך הפייסבוק של אימא שלי כך שאני לא יכולה לכתוב לו. שוב אני יודעת שזה נשמע מצחיק עד כמה שזה עצוב אבל זה הכל בגלל הלבד הזה הבדידות אין לי חברים אני מרגישה אובססיבית למפורסם הזה. אנא בבקשה תעזרי לי שלומית. אני דווקא מחפשת תמיכה כרגע דרך הפורום לא ללכת כרגע לטיפול יש לי כבר תוכנית לטיפול בהמשך וכרגע זה לא מתאפשר. בבקשה דורית עם עוד היום או מחר את יכולה לכתוב לי אני ממש אשמח לפחות רק עצה או עידוד ועם את לא יכולה לענות אז מי שרואה את זה אשמח עם תתנו לי עידוד קטן או תמיכה מה לעשות במצב הזה? במיוחד בקשר למפורסם הזה? בבקשה זה חשוב לי אין לי כרגע עם מי לדבר אבא שלי כבר מבוגר ומאוד חולה אימא שלי קשה לה עם אבא שלי אשמח רק דרך הפורום הזה עצה מה לעשות כדי לצאת מהאובססיה הזאת של אותו מפורסם אני לא רוצה לפרסם את שמו אבל עם אפשר בלי לפגוע בי רגשית עם אפשר בבקשה אני כל כך אודה לכם מקרב לב אני כותבת לפה כי אין לי למי לפנות בכלל. ממש תודה רבה ושכולנו בעזרת השם נחזיק מעמד  ונתחזק ורק בריאות לכל עם ישראל אמן ואמן

בדידות גדולה ומלאת רצון ליצור קשר עם מישהו מפורסם מסוים לימור
22 מרץ 2020, 20:50
Reדורית: לימור
22 מרץ 2020, 20:54
Re: דורית יקרה אשמח למענה ממש תודה לימור
23 מרץ 2020, 09:00
Reתודה רבה לך על הקישור לויקיפדיה: לימור
23 מרץ 2020, 09:02
Re: ללימור היקרה עדי שם בדוי
23 מרץ 2020, 13:24
Re: עדי אני ממש מודה לך על תמיכתך ועזרתך לימור
23 מרץ 2020, 16:39