אשתי אינה אוהבת את מקום העבודה שלי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אשתי אינה אוהבת את מקום העבודה שלי

הודעהעל ידי אריק » 26 מרץ 2020, 14:00

שלום רב
אשתי בלשון המעטה אינה אוהבת את מקום העבודה שלי.
מאחר והיא קצת התחזקה בדת היא רואה את כל מקומות העבודה של ההיטק בתור משהוא שלילי.
ימי חמישי שיש שעת כיף או כל פעילות אחרת שהחברה מארגנת לעובדים שאני בעצם כבר לא משתתף בשום פעילות מאחר ואשתי די שמה על זה ווטו.
אין יום שהיא אינה מסננת משהוא רע ליד הילדים כלפי מקום העבודה וזה די מפריע לי וגם לילדים.
גם אם יש לי שיחה בתוכנה שאנחנו עובדים איתה מול נשים אחרות שעובדות איתי היא רואה את זה בעין מאד לא חיובית ואני אפילו די חושש מזה ומהתגובות שלה.
אני באמת די מיואש מהעניין אבל סוחב כמה שאני יכול בתקווה שמתי שהוא זה יחלוף אולם התקווה זו די מתפוגגת לה עם הזמן
יש לציין שאשתי עובדת בבית כעקרת בית.
היא נוטה לקחת לי את הטלפון ולהתסכל בצ'טים ולהעיר איך אני צריך לדבר או להגיב למול האנשים שאני עובד איתם.
זה די מתסכל ואני ממש לא יודע מה לעשות.
תודה רבה

אשתי אינה אוהבת את מקום העבודה שלי אריק
26 מרץ 2020, 14:00
נדרשת שיחה טובה, שיחת עומק דורית כהן
29 מרץ 2020, 07:04
Re: גם בעלי חזר בתשובה תהל
02 אפריל 2020, 12:03

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]